Секретаріат Ющенка: ядерна зброя Україні непотрібна

Представник президента наголошує, що статус ядерної держави - занадто дороге задоволення для України.

Представник президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський вважає, що майже неможливо повернути Україні ядерний статус.

"Майже неможливо й непотрібно, на мою думку. Тому що, по-перше, з політичної точки зору, Україна не має потреби в ядерній зброї, а по-друге, Україна не потягне його фінансово", - вважає Соколовський.

На його думку, для забезпечення національної безпеки Україні потрібно розвивати добросусідські відносини з сусідами й інтегруватися в НАТО.

Нагадаємо, 12 серпня українські націоналістичні організації, зокрема Народний Рух України, Українська народна партія, Конгрес українських націоналістів, ВО "Свобода" та УРП "Собор" виступили за повернення Україні ядерного статусу.

З відповідним зверненням праві політичні сили звернулися до президента Віктора Ющенка, прем'єра Юлії Тимошенко, спікера Верховної ради Володимира Литвина, партій і громадських організацій.

"Колишніх" ядерних держав не буває! До кінця року необхідно змонтувати й поставити на бойове чергування 15-20 тактичних ядерних (уранових і плутонієвих) боєголовок на ракетах середньої дальності", - йдеться у зверненні партій.

Заява націоналістів стала реакцією на послання президента РФ Дмитра Мєдвєдєва до свого українського колеги Віктора Ющенка, в якому Мєдвєдєв жорстко розкритикував "антиросійську" політику офіційного Києва.

Читайте також:

Націоналісти вимагають повернути Україні ядерний статус

Жириновський закликав припинити братські відносини з Україною

Ющенко не став псувати відпустку заради Мєдвєдєва

Націоналісти впевнені, що Мєдвєдєв готується до війни з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: