СП зізнався, що Україна банально дурить МВФ

У Секретаріаті президента кажуть, що дефолт України по кредитних зобов'язаннях МВФ буде першим в новітній історії.

Олександр Шлапак
Офіційний сайт Президента України
Заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак
Україна обманює МВФ, не виконуючи узяті на себе зобов'язання за кредитом. Про це в ході візиту до Запоріжжя заявив перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.

"Президент, прем'єр-міністр, глава НБУ і міністр фінансів підписали лист з переліком зобов'язань для отримання кредиту МВФ - це поліпшення макроекономічних показників, рекапіталізація і реформування банківської системи і реформи в паливно-енергетичному секторі. Ми вже отримали 10 млрд доларів з цих 16,4 млрд, але окрім декількох незначних проектів ми нічого не зробили. Зараз ми банально брешемо Міжнародному валютному фонду з розрахунку на те, що воно там якось розсмокчеться, і нам і далі виділятимуть ці кошти", - сказав він.

На думку Шлапака, подібні дії можуть привести до повного фінансового краху української економіки. "Дефолт по кредитних зобов'язаннях Міжнародному валютному фонду буде першим в новітній історії. Це означає, що жодна кредитна копійка в цю державу більше не зайде - для жодного банку, для жодної корпорації, для держави", - відзначив він.

Нагадаємо, у Києві з 12 по 24 жовтня з візитом перебуватиме місія МВФ на чолі з Джейлою Пазарбазіолу. Експерти МФВ мають оцінити виконання програми stand-by, згідно з Меморандумом про економічну і фінансову політику від 23 липня, підписаному між Україною і МВФ.

Від осені минулого року, коли МВФ вирішив надати Україні кредит обсягом понад 16 мільярдів доларів, Київ отримав три транші загальною сумою майже 11 мільярдів.

МВФ планує виділити Україні четвертий транш кредиту stand-by у розмірі близько 3,71 млрд доларів 15 листопада.

Читайте також:

Місія МВФ прибула в Україну вирішувати долю чергового кредиту

МВФ стурбований політичною нестабільністю в Україні

МВФ: Українська економіка обвалиться на 14 відсотків

Україна "проїдає" кредити МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: