Секретаріат Ющенка звинуватили в торгівлі званнями "Героя України"

У БЮТ стверджують, що в останні місяці званнями Героя нагороджують бізнес-партнерів чи друзів Секретаріату президента.

Микола Томенко
УНІАН
Заступник спікера Верховної ради Микола Томенко
При визначенні кандидатів на отримання звання "Герой України", дружні стосунки з керівництвом Секретаріату президента важливіші за громадську підтримку та суспільний авторитет. Так заступник спікера Верховної ради, член БЮТ Микола Томенко прокоментував останні вручення державних нагород президентом Віктором Ющенком.

"За останній період стала очевидна абсурдність і аморальність нагородної системи України", - цитує Томенка його прес-служба.

На думку політика, цілком очевидно, що рішення про нагородження приймаються кількома посадовими особами Секретаріату президента. Адже викликає великий сумнів, що Комісія державних нагород та геральдики, в яку, зокрема, входять В’ячеслав Кириленко, Іван Вакарчук та інші могла би погоджувати такі рішення.

Одними з найбільш резонансних та дискусійних, переконаний Томенко, стали останні нагородження, наприклад, присвоєння "Героя України" міністру аграрної політики Юрію Мельнику.

"Так звана група прихильників компанії "Наша ряба" влітку вже отримала одного "героя", ним став голова правління акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк", - нагадує прес-служба бютівця.

На думку віце-спікера парламенту, вчорашнє присвоєння президентом України звання "Герой України" голові Рахункової палати Валентинові Симоненку також засвідчило, що дружні стосунки з керівництвом Секретаріату президента важливіші за громадську підтримку та суспільний авторитет.

"Можна лише уявити собі скільки ще "Орденів князя Ярослава Мудрого" буде вручено таким як Леонід Черновецький, а "Героїв України" бізнес-партнерам чи сімейним друзям Секретаріату президента в останні місяці президентства Віктора Ющенка", - наголосив Томенко.

Нагадаємо, раніше соратник Томенка, депутат-бютівець Андрій Сенченко звинувачував Секретаріат президента в роздачі державних нагород за гроші. "На будь-яку нагороду, зокрема найвищу - звання Героя України, існує своя такса. Все це знають, але вголос не говорять, розуміючи, що довести факт дуже важко, якщо взагалі можливо", - зокрема, заявляв він.

Читайте також:

Ющенко наказав розібратись, хто з його підлеглих торгує орденами

Ющенко присвоїв Симоненку звання Героя України

БЮТ вимагає до кінця року дати Бандері звання Героя України

Ющенко та СБУ нагородили Рабиновича орденами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: