Ульянченко: антиукраїнськими заявами Мєдвєдєв шкодить собі

"Нас не може не турбувати постійне антиукраїнське зомбування, яке відбувається в Росії", - наголосили в Секретаріаті президента.

Оцінки російського президента Дмитра Мєдвєдєва щодо відносин з Україною викликають обурення щодо політичної тактики керівництва РФ.

Про це в середу заявила керівник Секретаріату президента, лідер пропрезидентської партії "Наша Україна" Віра Ульянченко.

"Такі оцінки викликають не лише жаль, а вже й обурення та стурбованість з приводу нинішньої політичної тактики й стратегії керівництва Російської Федерації. Сьогодні цю стурбованість офіційно або неформально поділяють десятки держав світу", - заявила вона.

Водночас вона наголосила, що "процеси, які сьогодні відбуваються в Україні – незворотні!"

"Відродження нашої національної ідентичності, історичної пам’яті і культури – це масштабний рух, що триває в здоровому організмі українського народу. Відверта чи прихована протидія цим природним процесам неминуче зашкодить тим, хто вирішив їм перешкодити", - наголосила Ульянченко.

"Україна робить усе, щоб така недалекоглядна політика не вплинула на дружнє ставлення українців до російського народу", - додала вона.

Водночас Ульянченко висловила стурбованість щодо антиукраїнського зомбування. "Нас не може не турбувати постійне антиукраїнське зомбування, яке відбувається в Росії", - наголосила вона.

Нагадаємо, 11 серпня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв піддав жорсткій критиці "антиросійський" курс українського керівництва, зокрема президента Віктора Ющенка, і вирішив відкласти приїзд до України нового посла Росії.

У зверненні російського лідера до Ющенка, Мєдвєдєв висловив "глибоку заклопотаність нинішнім, без перебільшення, кризовим станом російсько-українських стосунків". "Те, що ми спостерігаємо в роки Вашого президентства, не можна сприймати інакше, як відхід української сторони від принципів дружби і партнерства з Росією, закріплених у Договорі 1997 року", - додав він.

Читайте також:

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

"Регіоналам" сподобалася заява Мєдвєдєва

Майже половина росіян погано ставляться до України

Заява Мєдвєдєва - закид всій Україні, а не лише Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: