Секретні документи, загублені в Севастополі, розповідали про бойову підготовку ЧФ РФ

180 сторінок документів Чорноморського Флоту Росії з грифом "таємно" були залишені в севастопольському шинку, де їх і знайшли місцеві мешканці.

Десять документів Чорноморського флоту РФ з грифом "таємно", про виявлення яких жителями Севастополя раніше доповіла Служба безпеки України (СБУ), були знайдені в одному з шинків міста.

Серед знайдених документів загальним обсягом близько 180 сторінок виявилися, зокрема, "Інструкція з організації берегової системи спостереження" і "Керівництво з підготовки кораблів і суден ВМФ до походів, переходів, виходів на бойову підготовку, управління ними під час виконання завдання в морі". Яким чином секретні документи потрапили в шинок, не повідомляється.

Нагадаємо, 5 листопада всі знайдені матеріали СБУ передала представникові Федеральної служби безпеки РФ на Україні.

В СБУ відзначили, що інцидент є яскравим прикладом якості роботи співробітників ФСБ щодо забезпечення безпеки Чорноморського флоту.

У червні 2009 року голова СБУ Валентин Наливайченко зажадав від 19 співробітників ФСБ РФ, що працюють у структурах Чорноморського флоту, покинути країну протягом півроку. Після закінчення цього терміну охороною безпеки флоту, як передбачається, будуть займатися агенти СБУ.

Втрата документів з грифом "секретно" підпадає під статтю 284 Кримінального кодексу РФ і карається тюремним ув'язненням терміном до трьох років. Про їх втрату стало відомо 4 листопада.

Тоді Наливайченко заявив, що його служба не збирається розбиратися в обставинах зникнення матеріалів з території бази флоту.

Читайте також:

ЧФ Росії загубив у Севастополі пакет секретних документів

ЧФ Росії "пограбував" бюджет України на 180 тисяч доларів

Росія таємно стягнула бойову техніку на околиці Севастополя

ЧФ Росії заявив, що законно возить ракети по Севастополю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: