Секс-рабство та торгівля людьми. Хто та як вербує українок за кордон

Секс-рабство та торгівля людьми. Хто та як вербує українок за кордон

Жодна статистика не дасть точні дані, скільки дівчат так і не повернулося з сексуального полону.

У Києві накрили міжнародний канал торгівлі людьми, за допомогою якого українських дівчат переправляли до Китаю для надання інтим-послуг. За інформацією прикордонників, організатора затримали в аеропорту Бориспіль під час оформлення рейсу Київ-Пекін та спробі переправити двох українок до Піднебесної.

До цього, таким саме чином злочинці встигли переправити вже десять жінок. Організатори отримували до $ 3 тисяч за кожну з дівчат, привезених до Китаю.

Програма "Гроші" дізналася, як молоді жінки опиняються у секс-рабстві та як це можна попередити.

За словами голови громадської організації "Європейська поліцейська асоціація в Україні" Сергія Шульженка, усі дівчата знають, куди вони йдуть і що вони роблять.

"І 10%, грубо кажучи, дурні", - сказав він.

"Якщо людина непридатна до заняття проституцією, підхопила вона, припустимо, якісь хвороби, то людина стає непридатною, але органи у неї хороші. Однозначно її розберуть. Я даю фактично навіть 100% гарантії, що її розберуть. Якщо вона нелегально", - розповів Шульженко.

За словами Шульженка, процедура визволення дівчат із полону потребує детального планування. І успіх її залежить здебільшого від "полонянки".

Опинитися у секс-рабстві можна по-різному. Так, реклам про перспективну роботу для молодих дівчат в інтернеті стало ще більше ніж декілька років тому.

Наприклад, в одному з агентств, які влаштовують дівчат за кордон танцівницями, вокалістками та моделями менеджер запропонував ще й підзаробити консумацією, тобто розводити клієнтів на напої. За кожен отриманий від клієнта напій дівчина отримує фішку, яку потім обмінює на гроші.

У деяких країнах дівчина, за власним бажанням, може не обмежуватися лише коктейлями, а й домовлятися про плату за інтимні послуги. Однак у Туреччині, наприклад, із цим дуже суворо. А от на Кіпрі, у Швейцарії чи Лівані дівчина може сама домовитися з клієнтом за ціну.

Водночас підстав 100% вважати, що замість хостес вас відправлять на панель немає. Та бути на сторожі треба бути обов'язково, адже більшість історій секс-рабства починаються саме так.

Крім того, у громадській організації "Ла Страда" застерігають, що іноді дівчина працює танцівницею, а потім бос змінює її обов'язки. Таких історії у кол-центрі громадської організації чули безліч.

Схожу роботу можна отримати й в Києві. Так, наприклад, в одному зі столичних агентств програмі "Гроші" розповіли про типові розцінки за інтимні послуги. У середньому дівчина може отримати від 1000 до 2000 гривень за клієнта, якщо він замовив "стандартний пакет". До нього входить класичний секс, еротичний масаж, оральний секс. Усе з використанням контрацептивів.

За додаткові послуги дівчина отримує більше грошей. Так, до них входять секс із сімейною парою, анальний секс, груповий секс, пані/рабиня.

Ця ж організація може оформити роботу закордоном, наприклад, у Китаї.

Як виявилося, багатьом дівчатам така пропозиція до вподоби. Під виглядом рекрутерів модельного агентства "Гроші" вирішили запропонувати українським дівчатам знайомства з іноземцями. Більшість з них відповідали, що погодились би.

Економічна криза для секс-еміграції як лотерейний білет. Маленькі зарплатні, великі тарифи і жодних тобі айфонів чи суконь від кутюр. Тому наших дівчат так і манить перспектива втекти від злиднів закордон, де, начебто, на кожному кроці заможні іноземці, шаленіючи від кохання до своєї Наталки, ладні дарувати їй діаманти і пробачити темне минуле.

Жодна статистика не дасть точні данні, скільки дівчат так і не повернулося з сексуального полону. Тож, пакуючи валізи у пошуках кращої долі, варто пам'ятати - завжди є інший шлях.

Відео “Гроші” розкривають правду про секс-рабство та торгівлю людьми

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів