Секс-скандал довкола чиновника МВС: студентка вперше розповіла свою версію подій

Бурейко особисто не знайома з Варченком, за доступ до її акаунта у Facebook їй обіцяли 1,5 тис. гривень.

Студентка Наталія Бурейко, яка є учасницею скандалу довкола чиновника Міністерства внутрішніх справ Олександра Варченка, розповіла, що за публікації у Facebook мала отримати 1,5 тис. гривень. Вона передала пароль до свого акаунту і зізналась, що її просили не з'являтись у соцмережі протягом тижня.

Про це Бурейко розповіла в інтерв'ю виданню Страна.ua.

Пропозиція про розміщення на сторінці у Facebook відповідного поста, який дискредитує Варченка, надійшла, за її словами, від знайомого, якого вона називає Влад.

"Запитала: "А що з цією сторінкою буде?" Він відповів: "Там опублікують один пост. Його потім видалять. І ти знову зможеш користуватися своєю сторінкою і все буде добре". Думаю, ну нехай. Він сказав, що ще й за це гроші платять. Повинні були півтори тисячі гривень заплатити. У підсумку, я, звичайно, грошей не отримала", - зазначила студентка.

Бурейко передала пароль від особистої сторінки в соцмережі, а пізніше побачила вже опублікований пост зі звинуваченнями, до якого додавалися скріншоти листування зі співробітником поліції у Tinder. При цьому дівчина розповіла, що вона навіть не зареєстрована на цьому сайті.

"Був другий пост, де Влад попросив мене сфотографуватися з листком із посиланням на мій акаунт для підтвердження, що це моя сторінка. Я зробила цей знімок. Коли виклали другий пост, я була під гуртожитком зі своєю одногрупницею і їй тоді вже дзвонили журналісти, уже все роздувалося в коментарях. У мене телефон розривався від повідомлень, дзвінків у месенджер, всі писали", - розповіла дівчина.

Після цього вона на прохання знайомого написала заяву в прокуратуру на Варченка: "Влад мені сказав, що заява потрібна для того, щоб усе закінчилося. Мовляв, на неї прийде відмова. І я не надавала значення тому, що я там пишу. Не спала, заспокійливі...", - розповіла студентка.

Як стверджує Бурейко, показання для правоохоронців вона також давала під чіткими інструкціями, які їй переслали на телефон. "Там було написано, що мені говорити: я повинна була підтверджувати, що все це правда, що мені погрожували, що я сама листувалася з цією людиною. Якщо я піду в відмову, то буде гірше", - зазначила вона.

За словами Бурейко, вона не знайома з Варченко, а також з політтехнологом Володимиром Петровим, якого у четвер, 29 листопада, затримали за підозрою в організації цього скандалу. Крім того, Бурейко сказала, що не розміщувала у Facebook допис із вибаченням.

За словами Бурейко, їй та її друзям наразі орендують житло та охороняють правоохоронці.

Нагадаємо, 7 листопада студентка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Наталія Бурейко опублікувала в Facebook пост, в якому заявила про нібито домагання і погрози з боку Олександра Варченка, заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції України, з яким познайомилася в месенджері Tinder. Дівчина виклала фото переписки, погроз, а також подарунок з відрубаних курячих ніг, які нібито надіслав їй залицяльник.

У МВС інцидент назвали фейком та інформаційною атакою, спрямованою на дружину Варченка.

Незабаром на сторінці Бурейко з’явився новий пост із вибаченнями родині Варченків, натомість усі попередні повідомлення про інцидент зникли.

ВідеоЧорні креативники: хто і навіщо втягнув студентку і поліцейського у секс-скандал

Найгучніший секс-скандал цього року зі студенткою і поліцейським видумали відомі креативники. За підозрою в організації злочину силовики вже затримали політтехнолога Володимира Петрова. Кажуть, що накрили і всю його контору. 

Чорні креативники: хто і навіщо втягнув студентку і поліцейського у секс-скандал

Залиште свій коментар

Вибір редакції