Секс-скандал у КПІ: студентки фізмату знялись в садо-мазо-фотосеті та відео до конкурсу краси

Дата публікації
Перегляди
35к

На промовідео конкурсу напівоголені дівчата з батогами в руках та у відвертих позах імітують лесбійський секс.

На фізико-математичному факультеті Київського політехнічного інституту ім.І.Сікорського наразі розгорівся скандал через фотоконкурс "Міс ФМФ 2019", в якому його студентки позмагалися на оголеність та сексуальну "брутальність". Обурення щодо цього виклали у пості Facebook групи "Заборона", мовляв, "а ось такий вигляд мають учасниці Міс фізикоматематичний факультет КПІ..." Там повідомили, що наразі з'ясовують деталі. 

Дівчата виклали 18 своїх еротичних фото в стилі "садо-мазо" у соціальній мережі Instagram, а на Youtube з'явилось промовідео конкурсу такого ж стилю і характеру, з позначкою про те, що воно може бути неприйнятним для деяких користувачів - через його відвертість. Щоб переглянути це відео, потрібно зайти у власний обліковий запис Google та підтвердити свій намір, натиснувши кнопку "підтверджую і хочу увійти". Така складність доступу до перегляду, вочевидь, пов'язана з надто відвертим еротизмом цього ролика, що межує з імітацією порнографічного. 

Не просто відверті, а навіть з викликом фото та дописи студенток фізико-математичного факультету під загальним ніком "Породисті" про природу хоті та гніву обурили авторів посту у Facebook групи. Дехто з коментаторів дійшов висновку, що вся фотосесія та проморолик скидаються на повний несмак. Ще одна критична точка зору полягає в тому, що дівчата знімаються у таких фотосетах "замість навчання, а дипломи фізиків та математиків отримують саме за це". 

Тим часом конкурсом зацікавилась нардеп Ірина Суслова, котра ініціювала депутатське звернення щодо конкурсу та оголосила про це на власній сторінці у Facebook. У пості йдеться про таке: "Університет з елементами порнографії! Вчора всі притомні люди були шоковані фото, які в мережі виклала студрада КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вона влаштувала так званий "конкурс краси", де під час фотосесії дівчат знімали майже оголених у вульгарних позах в стилі "садо-мазо"... Тому спрямовую депутатське звернення до Міністерства освіти та ректорату КПІ й розраховую почути у відповідь пояснення, як таке стало можливим і що має намір робити адміністрація".

Втім віднайшлися і ті, хто став на їхній захист, мовляв, дівчата можуть зніматися як їм заманеться. Співзасновник ГО "Смарт Освіта" та лектор "Культурного проекту" Зоя Звиняцковська натомість підкреслила, що мова загалом іде не про дівчат, а про КПІ як заклад освіти, адже візуальні промо матеріали конкурсу були викладені також на сторінці в Instagram Fmfstudrada вишу. 

Про конкурс

Конкурс має правило - брати в ньому участь можуть винятково повнолітні. Цьогоріч дівчата мали одягтися в сексуальну білизну з латексу, шкіри та вінілу, з використанням відповідних аксесуарів. За умовами конкурсу, його переможниця отримає звання Міс Фотогенічність. Визначатимуть її за кількістю голосів, провівши студентське опитування спільно зі студрадою ФМФ. Опитування проводитиметься на закритій вечірці, потрапити куди можна тільки за умови попередньої реєстрації. Вечірка відбудеться 3 квітня, о 19:00. Анонс цього дійства з позначкою free alcohol розміщений над фото в акаунті студради столичного вишу в Instagram. Там же повідомляється - місць більше не лишилося, за що організатори перепрошують. Дрес-код вечора "червоний та чорний" - для тих, хто таки встиг зареєструватись. Також запланована онлайн-трансляція оголошення результатів конкурсу на Youtube.