Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сексолог розповів, скільки разів на тиждень займаються сексом українці

За словами фахівця, його найстаршому пацієнту було 92 роки.

Більшість українців займаються сексом декілька разів на тиждень.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua заявив сексолог Юрій Гурженко.

"Є три статеві конституції. За сильної статевої конституції чоловік живе статевим життям до глибокої старості. Такі чоловіки живуть довше за інших і ведуть активне статеве життя. Найбільш старому моєму пацієнтові було 92 роки. У нього не вийшов статевий акт, то він прийшов до мене. За середньої статевої конституції - це у нас близько 90% чоловіків та жінок - для них нормально два-три статевих акти на тиждень. Ще є класифікація за віком", - розповів він.

Експерт також зазначив, що у Європі є правило трьох разів.

"Спочатку, до 20-30 років чоловік може три рази в день, потім три рази на тиждень, потім три рази на місяць, а потім три рази в рік, а в кінці - лише у мріях. Якщо пожартувати, то в чоловіка життя ділиться на дві половини. У першій згода жінки його радує, а в другій половині – лякає", - додав сексолог.

За словами Гурженка, здоровий секс – це сукупність фізичного здоров'я, психологічного здоров'я та кохання.

"Якщо кохання немає, то такі сексуальні відносини бідні, довго не тривають і мають на меті тільки розрядку", - запевнив він.

Нагадаємо, раніше сексолог назвав найпоширеніші проблеми українських чоловіків. Зі статевими розладами до лікаря звертаються уже в 18-20 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції