Сексолог розповів, скільки разів на тиждень займаються сексом українці

За словами фахівця, його найстаршому пацієнту було 92 роки.

Більшість українців займаються сексом декілька разів на тиждень.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua заявив сексолог Юрій Гурженко.

"Є три статеві конституції. За сильної статевої конституції чоловік живе статевим життям до глибокої старості. Такі чоловіки живуть довше за інших і ведуть активне статеве життя. Найбільш старому моєму пацієнтові було 92 роки. У нього не вийшов статевий акт, то він прийшов до мене. За середньої статевої конституції - це у нас близько 90% чоловіків та жінок - для них нормально два-три статевих акти на тиждень. Ще є класифікація за віком", - розповів він.

Експерт також зазначив, що у Європі є правило трьох разів.

"Спочатку, до 20-30 років чоловік може три рази в день, потім три рази на тиждень, потім три рази на місяць, а потім три рази в рік, а в кінці - лише у мріях. Якщо пожартувати, то в чоловіка життя ділиться на дві половини. У першій згода жінки його радує, а в другій половині – лякає", - додав сексолог.

За словами Гурженка, здоровий секс – це сукупність фізичного здоров'я, психологічного здоров'я та кохання.

"Якщо кохання немає, то такі сексуальні відносини бідні, довго не тривають і мають на меті тільки розрядку", - запевнив він.

Нагадаємо, раніше сексолог назвав найпоширеніші проблеми українських чоловіків. Зі статевими розладами до лікаря звертаються уже в 18-20 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: