Сексуальне життя в гуртожитку для сиріт на Донеччині: шість вагітних

Діти, які народжують дітей, у сирітських гуртожитках - не рідкість. З кожним роком їх все більше. Лише в одному ПТУ в Макіївці - шість вагітних дівчаток.

У гуртожитку для сиріт від ПТУ №19 у місті Макіївка на Донеччині на сьогоднішній день шестеро вагітних шістнадцятирічних дівчаток.

В одному крилі гуртожитку живуть дівчатка, в іншому – хлопці. Кажуть, секс тут - явище нормальне і відбувається щоночі.

Чергові гуртожитку для сиріт працюють лише до півночі, опісля діти займаються, чим хочуть.

Юрист правозахисного дитячого центру стверджує, що винні працівники ПТУ і гуртожитку. Вони намагаються переконати дівчаток у тому, що слід перервати вагітність

Директор ПТУ стверджує, що їхні працівники таким не займаються. Адже підштовхування до аборту можна легко розцінити як порушення прав дитини. А це кримінальне покарання від двох до 5-ти років.

Дівчаткам просто пояснюють, що з дитиною надалі проживати в гуртожитку не можна. Досить часто майбутні мами навіть самі не знають, що вагітні. Повідомляють їм про це сторонні люди.

Керівники ПТУ, де навчаються маленькі мами, стверджують – їхні бесіди про те, що після сексу бувають діти, - мало ефективні: кількість вагітних щороку тільки зростає. Нині почали безкоштовно роздавати презервативи. Змінити щось у ПТУ безсилі. Діти починають жити статевим життям у 10 років, а сюди приходять у 15, уже не переробиш.

Та є ще й інша психологічна проблема. Та говорити про неї відкрито наважуються рідко. Діти-сироти не вміють піклуватися про дітей, самі себе вважають досить довго дітьми і в дорослому віці. Хоча психологи і стверджують, що повинен спрацьовувати інстинкт.

Але навряд чи інстинкт допоможе у придбанні ліжечка, і пелюшок, та власне, усього необхідного для життя самої неповнолітньої мами. 550 гривень стипендії в ПТУ та 100 гривень соціальної допомоги - це все, на що може розраховувати вагітна дитина. Плюс загроза виселення з гуртожитку.

Щоправда, у Мінсім'ї та молоді твердять, що в багатьох регіонах України з такої ситуації є додатковий вихід. Ідеться про 14 центрів матері і дитини.

В такому закладі жінка може знаходитись з 7ми місяців вагітності і протягом 18 місяців після народження.

Міністерство також планує створення спеціальних гуртожитків для молодих родин сиріт.

Детальніше про дітей-сиріт, які народжують дітей, дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

У Закарпатті зростає кількість дітей-сиріт

На Запоріжжі мати викинула немовля у вигрібну яму

Малолітню дівчину зґвалтували на очах у перехожих та п'яного брата

ВідеоСексуальне життя у сирітських гуртожитках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: