Селяни на Львівщині не погодились на сміттєзвалище в обмін на школу і ремонт доріг

Грибовицьке сміттєзвалище не поповнюватимуть з боку села Малехів.

Мешканці села Малехів, що межує з Грибовицьким сміттєзвалищем, не дозволили вивозити на полігон нові відходи, йдеться в ТСН.19.30.

На сесії сільради під тиском громади депутати одноголосно проголосувати проти договору з Львівською міськрадою про спільну діяльність. У цьому документі прописано, що Малехів дозволить розширити межі сміттєзвалища і укріпляти схили новими відходами. Натомість від Львова село отримає нову школу, амбулаторію, централізоване водопостачання і каналізацію, ремонт доріг приблизно на 50 мільйонів гривень.

Селяни від таких благ відмовились і не дали згоду на вивіз сміття на Грибовицький полігон. Будувати сміттєпереробний завод на землях села теж не дозволили.

"Нас хочуть купити за пару гектарів землі і за обманливу будову школи, хочуть купити людей на пожиттєве знущання у зоні екологічного лиха. Нам пропонують далі сміттям під любим приводом, бачите, які маніпуляції", - каже мешканка села Надія Кручковська.

Мешканці села Малехів виступили проти рішення депутатів ввозити на полігон львівське сміття

На сесії сільради під тиском громади депутати одноголосно проголосували проти договору з Львівською міськрадою про спільну діяльність. Натомість від Львова село отримає нову школу, амбулаторію, централізоване водопостачання і каналізацію, ремонт доріг приблизно на 50 мільйонів гривень. Селяни від таких благ відмовились.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: