Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Селяни на Миколаївщині обурюються станом траси після обіцяного "ремонту"

Тепер дорогу доводиться взагалі об'їжджати полями.

Ремонт траси національного значення Н-14 Кропивницький-Миколаїв закінчився так і не розпочавшись, йдеться в ТСН.12.00.

Наприкінці березня жителі села Возсіятське, що на Миколаївщині дві доби блокували на трасі рух, вимагали негайно реконструювати дорогу, з якої цієї весни разом із снігом зійшли останні шматки асфальту.

Розблокували, коли влада пообіцяла взятися за роботу і на місце прибули кілька грейдерів. Вони засипали найбільші ями каменюками й поїхали.

Тепер пересуватися трасою стало ще небезпечніше, жителі навколишніх сіл скаржаться на пилюку, а автомобілі - почали прокладати шляхи полями. В райадміністрації місцевим повідомили, ремонтні роботи продовжаться не раніше серпня.

«Були впевнені, адже обіцяли щось зробити, але я сам переконався, проїхав трасою і побачив, що там стало ще гірше. Траса посипана щебенем такої великої фракції, що танки можуть їхати, а звичайний такий транспорт шукає десь обхід по полях», - каже один з місцевих водіїв.

ВідеоНа трасі Кропивницький-Миколаїв замість капітального ремонту ями засипали каменюками

Ремонт траси національного значення Н-14 закінчився, так і не розпочавшись. Наприкінці березня жителі села Возсіятське дві доби блокували на трасі рух - вимагали негайно реконструювати дорогу, з якої цієї весни разом із снігом зійшли останні шматки асфальту. Тоді на місце прибули кілька грейдерів, засипали найбільші ями каменюками й поїхали. Тепер пересуватися трасою стало ще небезпечніше.

На трасі Кропивницький-Миколаїв замість капітального ремонту ями засипали каменюками

Залиште свій коментар

Вибір редакції