Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Селяни перекривали трасу Чернівці-Тернопіль через жахливі дороги

Маршрутки навіть відмовляються їздити до сіл по розбитих трасах.

На Буковині мешканці села Крещатик вийшли сьогодні перекривати трасу державного значення Чернівці – Тернопіль, передає кореспондент ТСН.

Таким чином люди намагалися привернути увагу до стану дороги, що веде до їхнього села та ще декількох населених пунктів поруч. Селяни кажуть - останнім часом через жахливий стан дорожнього покриття маршрутки відмовляються їхати сюди, а ті, хто мають власний транспорт, чи не щодня лагодять поламані машини. Через ями тут легко пошкодити колесо чи піддон автомобіля.

На трасу вийшли півтори сотні місцевих мешканців, утім, місцеві владники, що виїхали на місце, вмовили людей не перекривати дорогу - пообіцяли вже з наступного вівторка ремонт покриття. Утім, зізнаються, на капітальний ремонт грошей не мають, тому у цьому році хіба що розрівняють гравієм, який, щоправда, доведеться підсипати після кожного дощу.

Селяни погодилися і на таку тимчасову міру, але попередили - якщо за кілька днів за дорогу не візьмуться, перейдуть до більш рішучих акцій.

ВідеоСеляни, які блокують трасу Кропивницький – Миколаїв, не збираються розходитися

Жителі села Возсіятське продовжують безперервно ходити пішохідними переходами. Перекрили дорогу учора зранку, стояли усю ніч. Вимагають термінового ремонту дороги національного значення, з якої зійшли останні клапті асфальту. Як кажуть учасники акції, Миколаївський автодор пообіцяв розпочати поточний ремонт дороги вже завтра.

Селяни, які блокують трасу Кропивницький – Миколаїв, не збираються розходитися

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції