Селяни задихаються від смороду через комбінат з переробки коров'ячих шкір

Районна санепідемстанція стверджує - дозволу на будівництво шкідливого виробництва в центрі села не давала.

Жахливий сморід від виробництва з виготовлення колагену спричинив хвилю хвороб у жителів села Кам'янка, що на Миколаївщині.

Підприємець із Миколаєва обладнав просто в центрі села цех із виготовлення колагену. Харчові домішки там виробляють із відходів тварин, зокрема - коров'ячих шкур, повідомляє ТСН.

Селяни скаржаться на головні болі, рвоту, кров з носу, підвищений тиск та шлункові розлади через сморід. Сільська лікарка приймає просто в себе на подвір'ї, бо чи не щогодини до неї йдуть односельці.

"З тих пір, як цех працює, в одних проявляється нудотою, блювотою, в інших підвищенням тиску, запамороченнями, носові кровотечі, першіння в горлі, здавлення в грудях, діарея", - розповідає лікар загальної практики Іванна Шведун.

Керівник підприємства з журналістами спілкуватися не бажає. ДозвільнІ документи показувати – і поготІв, мотивуючи тим, що преса не в компетенції вирішувати такі питання і не має права вимагати папери.

ДозвільнІ документи на виробництво колагену зі шкур тварин бачила сільський голова Любов Стоянова. Запевняє - у паперах є погодження всіх необхідних служб, але показувати копії документів також відмовляється.

У районній СЕС про те, що погоджували таке виробництво, і гадки не мають. Кажуть, працювати б не дозволили. Таке виробництво має бути за кількасот метрів від житлових осель.

Дозвіл працювати підприємству видало райуправління ветеринарної медицини. Утім, чому шкідливе виробництво з їхньої санкції працює в центрі села - пояснити не змогли.

Для з'ясування всіх обставин справи у райдержадміністрації створили спеціальну комісію, що з'ясовує - як у селі з'явилося таке виробництво.

ВідеоНа Миколаївщині селяни потерпають від жахливого смороду і хвороб

Залиште свій коментар