Семенюк каже, що її звільнили незаконно

Екс-очільниця Фонду держмайна поки не спішить покидати свою посаду і думає над тим, чи не подати на це рішення ВР до суду.

Валентина Семенюк називає протизаконним рішення Верховної ради про звільнення її з посади голови Фонду державного майна.

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

За її словами, сьогоднішнє рішення ВР про її звільнення суперечить законодавству, зокрема, Конституції, Трудовому кодексу та закону про Кабмін.

Семенюк заявила, що сьогодні процедура звільнення голови Фонду є законодавчо непрописаною.

Валентина Семенюк
УНІАН
Валентина Семенюк заявляє, що її звільнили, щоб дерибанити державну власність
До того ж, за її словами, Верховна рада навіть не розглянула звіт Фонду перед тим, як було прийнято рішення щодо її звільнення, хоча такий звіт був направлений до парламенту.

Семенюк також зазначила, що планує залишити свою посаду лише після надходження до Фонду відповідної постанови ВР, а також після закінчення роботи над актом прийому-передачі, зокрема, щодо підпорядкованого їй держмайна.

При цьому вона не виключила можливості перегляду даного рішення, в тому числі в судових інстанціях, після того, як вона отримає змогу ознайомитись з текстом постанови ВР.

Семенюк також зазначила, що сьогоднішнє рішення було прийнято "заради того, аби дістатись до держмайна і поділити його між двома угрупованнями – БЮТ і комуністами".

Вона не виключила можливості форсованої приватизації певних підприємств, зокрема, Одеського припортового заводу, який, за її словами, є однією з цілей сьогоднішнього рішення ВР.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні Верховна рада 259-ма голосами звільнила Семенюк з посади голови Фонду держмайна, який вона очолювала з квітня 2005 року. Сама вона під час голосування була в залі відсутня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: