Семенюк-Самсоненко: на "Турбоатом" чекає рейдерська атака

За даними екс-голови Фонду держмайна, на захоплення підприємства є спеціальна постанова Кабміну.

Турбоатом
УНІАН
Екс-голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко заявляє, що 3 березня, буде організовано рейдерську атаку на ВАТ "Турбоатом".

"Рейдери мають намір змінити керівництво підприємства, склад наглядової ради ВАТ, статут", - цитує слова екс-голови Фонду прес-служба Соцпартії.

"Для "обґрунтування" захоплення є спеціальна постанова Кабміну", - стверджує Семенюк-Самсоненко. Екс-голова ФДМ зазначає, що президент Ющенко також попереджений про такий розвиток подій.

"Не секрет, що уряд давно робить усе можливе, щоб перевести Турбоатом у підпорядкування Мінпромполітики, вивівши його з-під контролю Фонду державного майна", - зазначила вона.

За її словами, ось уже кілька місяців "чиниться безпрецедентний тиск" на керівництво ВАТ "Турбоатом" – флагмана атомної галузі України і найбільшого платника податків Харківської області.

"Тут уже багато чого бачили – і вибухи, і судовий пресинг, і захоплення адміністративних будівель. Зараз на "Турбоатомі" створені з робочих підприємства спеціальні бригади, які охороняють підприємство, несуть цілодобові чергування", - сказала Семенюк.

"Підприємство ефективно працює, отримує замовлення з Індії, Росії, країн Азії. Але його вперто хочуть вивести з-під контролю ФДМ, змінити керівництво... І тоді бізнесмен Костянтин Григоришин і міністр промполітики Володимир Новицький, який лобіює інтереси російського бізнесмена, приберуть "Турбоатом" до рук", - підсумувала екс-голова ФДМ.

Раніше Семенюк-Самсоненко вже заявляла, що російський олігарх Костянтин Григоришин ініціює рейдерські атаки на ВАТ "Турбоатом". Президент Віктор Ющенко повідомляв, що протягом останніх років "Турбоатом" пережив 35 судових справ і багато рейдерських атак.

Читайте також:

Семенюк замовила таксі на 770 тисяч гривень

Семенюк знову намагається повернутися у крісло глави ФДМ

Рейдери загрожують національній безпеці України

Віце-спікера Держдуми РФ підозрюють у рейдерстві в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: