Семенюк замовила таксі на 770 тисяч гривень

Фонд держмайна виділив кошти на послуги таксі для свого керівництва. Тендер "виграла" дочірня фірма Фонду.

Фонд держмайна виділив 773 тисячі гривень на послуги таксі, якими будуть користуватися його керівники. Документи підписала ще Валентина Семенюк-Самосненко, яку через декілька днів парламент відправив у відставку.

Переможцем тендеру стала компанія "Київтехсервіс", пише газета "Дело". Згідно з угодою, фірма надасть в оренду ФДМ вісім автомобілів Opel Omega і Nissan Maxima строком на один рік. Машини замовлені для перевезення керівництва Фонду. Проте в яку остаточну суму виллється їх оренда, не уточнюють ні у Фонді держмайна, ні в "Київтехсервісі".

"У ФДМ немає свого транспорту, а чиновникам з керівництва необхідно щодня здійснювати поїздки", - пояснила екс-глава фонду Валентина Семенюк.

За її словами, "Київтехсервіс" є дочірнім підприємством ФДМ, створеним спеціально для надання послуг таксі ще в 1991 році. "У цього підприємства свій самостійний рахунок в банці. Ціни на його послуги дійсно дуже низькі, але як це виходить, я не можу сказати", - прокоментувала Семенюк.

У компанії "Київтехсервіс" журналістам підтвердили, що дійсно катають керівництво Фонду за пільговою ціною. "Ми дуже турбувалися про те, щоб не втратити такого цінного клієнта. Тому пішли на значні знижки", - сказав директор Олександр Воєвода.

Втім, на питання щодо інших учасників тендеру співробітники Фонду і керівництво "Київтехсервісу" відповідати відмовилися, мотивуючи це конфіденційністю подібної інформації.

Читайте також:

Семенюк знову намагається повернутися у крісло глави ФДМ

У Києві вводять плату за стоянку таксі

Ющенко бореться за Фонд держмайна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: