Семерак підписав наказ про заборону вирубки лісів у заповідниках та національних парках

Тепер міністр очікує на відповідну ухвалу від Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак підписав наказ про заборону санітарних вирубок у межах заповідників та національних природних парків.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Підписав наказ про призупинення суцільних санітарних рубок у межах заповідників та національних природних парків, що належать до сфери управління Мінприроди. До того часу, поки Кабінет міністрів не внесе зміни у Санітарні правила в лісах України, жодне дерево не може бути знищене", - йдеться у повідомленні.

Також Семерак зазначив, що очікує на відповідну ухвалу від Міністерство аграрної політики та продовольства України, саме в їх підпорядкуванні знаходиться Державне Агентство лісових ресурсів.

Відповідне рішення опубліковане й на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів.

"В документі доручено призупинити проведення суцільних санітарних рубок у межах біосферного заповідника та національних природних парків, що належать до сфери управління Мінприроди. Рубки зупинені  до внесення змін у Санітарні правила в лісах України, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 року № 555", - повідомляє прес-центр Міністерства.

Нагадаємо, на засіданні 11 травня Кабмін ухвалив рішення звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів України Олександра Ковальчука. Усе – через тотальне вирубування лісів у країні, особливо в Карпатах.  

Остап Семерак повідомив, що в Україні тимчасово заборонили "санітарно-оздоровчі заходи (рубки) в лісах до перегляду Мінприроди, Мінагрополітики, Держлісагенством нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила їх здійснення".

ВідеоНа Прикарпатті намагаються зупинити вирубку лісів та відновити вже знищені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: