Семиноженка звільнили через лобіювання інтересів однієї компанії з дублювання фільмів

За декілька місяців перебування на цій посаді Семиноженко намагався лобіювати інтереси однієї телекомпанії з дублювання фільмів.

Володимир Семиноженко був звільнений 2 липня з посади віце-прем'єр-міністра через неефективну роботу на своїй посаді і лобіювання компанії з дублювання фільмів. Про це журналістам повідомив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

Колесніченко звинуватив Семиноженка в лобіюванні інтересів однієї з фірм, яка займається дублюванням фільмів.

"Все було зрозуміло, ми впродовж 2 місяців створювали різні робочі групи, а у результаті на останній нараді членів Кабінету міністрів був скинутий зі слів взагалі не узгоджений з робочими групами проект рішення, яким вкотре лобіювалися інтереси єдиної телекомпанії з дубляжу. Під виглядом підтримки нашого виробника, по суті, переслідувалися, за моєю оцінкою, корисливі інтереси компанії, яка сьогодні завела єдину фабрику з дубляжу", - заявив він.

Колесніченко підкреслив, що за декілька місяців перебування на цій посаді Семиноженко показав себе як неефективний менеджер, тому сьогодні "відбулася політика очищення уряду від неефективного менеджера". За словами нардепа, Семиноженко не зміг впоратися з низкою завдань, які, зокрема, стосувалися роботи Інституту національної пам'яті.

Нагадаємо, 2 липня Верховна рада звільнила Семиноженка з посади віце-прем'єр-міністра України. За відповідне рішення проголосували 378 депутатів з 431 зареєстрованого в залі.

У березні Володимир Семиноженко опинився в центрі гучного скандалу, запропонувавши розглянути ідею створення союзу України, Росії і Білорусі. За його словами, створення такого союзу є "однією зі схем, яка будь-яка має право до розгляду, так само як і участь України в Євросоюзі".

Президент Віктор Янукович був вимушений заявити, що Володимир Семиноженко "не зовсім точно висловився" щодо ідеї союзу трьох держав.

Читайте також:

Віце-прем’єру Семиноженку на честь дня народження вручили орден Ярослава Мудрого

Уряд домовився про відкриття українських шкіл у Росії

Семиноженко вважає опозицію "суцільним деструктивом"

Рада звільнила гуманітарного віце-прем’єра Семиноженка

ВідеоСеминоженка звільнили через лобіювання інтересів однієї компанії з дублювання фільмів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: