Семиноженко: моя відставка свідчить про проблеми в коаліції

Семиноженко наголосив, що новина про його відставку була несподіваною не лише для нього, але й "шоком навіть для тих, хто голосував".

Володимир Семиноженко не пов'язує своє звільнення з посади віце-прем'єра зі своїми діями, але бачить за ним проблеми в коаліції.

"Я не думаю, що якась моя ініціатива стала причиною відставки", - сказав він в інтерв'ю газеті "Коммерсант-Украина".

Семиноженко наголосив, що новина про відставку була несподіваною для нього і "шоком навіть для тих, хто голосував". "Ольга Боднар, яка, до слова, запропонувала відправити мене у відставку і не голосувала за свою постанову, сама найбільше за всіх здивувалася, коли її пропозиція була підтримана парламентом. Коли я зараз зустрічаюся з деякими з тих, хто голосував за відставку, багато хто ховає очі", - зазначив прем'єр.

"Говорити, кому це потрібно, не буду, це з'ясується найближчим часом. Але скажу, що це рішення не вигідне ні президенту, ні прем'єру, ні, як це не парадоксально, самій Партії регіонів", - заявив Семиноженко.

Він припустив, що розділяє команду Партії регіонів і команду президента. "Президент - лідер країни, але не лідер партії. Реалізація ініціатив президента могла викликати в когось у партії певний дискомфорт", - зазначив Семиноженко.

"Моє звільнення було обставлено так, щоб мене не було в Києві і щоб я, не дай Боже, не прийшов у Раду. Уся країна до цього знала, що я готую відкриття до Дня незалежності музею-заповідника Тараса Шевченка і що буду в Каневі весь день", - зазначив він.

"Моя відставка свідчить про наявність певних проблем у коаліції. Усе стане зрозуміло з того, як будуть розвиватися події далі. Найголовніше - робити висновки з цього", - заявив колишній віце-прем'єр.

Нагадаємо, 2 липня Верховна рада звільнила Семиноженка з посади гуманітарного віце-прем'єра. Відповідне рішення підтримали 378 нардепів.

Говорячи про цю відставку, представник ПР Вадим Колесніченко звинуватив екс-урядовця в неефективній роботі та лобіюванні інтересів однієї з фірм, що займаються дублюванням фільмів.

Читайте також:

Чому звільнили Семиноженка: Резекція гуманітарної півкулі

Отставка за минуту - звільнення Семиноженка у версіях аналітиків

Міністр охорони здоров'я витратив мільйон на концерт з бенкетом

Залишки "Таміфлю" віддадуть хворим на СНІД

Семиноженка звільнили з посади віце-прем'єра без відома Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: