Семиноженко очолить Інститут національної пам’яті

До свого несподіваного звільнення з уряду Семиноженко планував керувати Інститутом національної пам’яті за сумісництвом.

Український інститут національної пам’яті (УІНП) з 12 серпня залишиться без голови. Про це повідомив сам глава УІНП Ігор Юхновський, зазначивши, що він поступився місцем звільненому віце-прем’єр-міністру Володимиру Семиноженку.

Як пише газета "Коммерсант-Украина" в статті "Подчинение и наказание", звільнення Юхновського тісно пов’язане з відставкою Володимира Семиноженка з поста віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань.

Раніше народний депутат з фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко ініціював перепідпорядкування УІНП, запропонувавши позбавити його статусу центрального органу виконавчої влади і підпорядкувати Державному комітету архівів.

Керівник УІНП Юхновський припустив, що історія з перепідпорядкуванням інституту дійсно могла стати однією з причин відставки віце-прем’єра. "До мене прийшов Володимир Петрович Семиноженко і сказав, що вони з прем’єр-міністром вирішили, що він (Семиноженко) буде керівником інституту за сумісництвом", - розповів Юхновський.

Більше про причини відставки Семиноженка читайте тут:

Отставка за минуту

Резекція гуманітарної півкулі

За його словами, він такому рішенню "дуже зрадів" і відразу ж написав на ім’я прем’єр-міністра Миколи Азарова заяву про звільнення. "Я написав, що у зв’язку з тим, що прем’єр-міністр ухвалив таке розумне рішення, яке підвищує статус УІНП, я з радістю передаю інститут панові Семиноженку", - переказав суть своєї заяви Юхновський.

Його зустріч із Семиноженком і Азаровим була запланована на 2 липня, проте того дня Верховна рада проголосувала за відставку віце-прем’єра. "Тоді я написав другу заяву про те, що у зв’язку з відставкою віце-прем’єра відкликаю своє рішення. Проте виявилось, що 30 червня на засіданні Кабміну було винесено рішення про моє звільнення з 12 серпня, - розповів Юхновський. - Не знаю, може, це була гра? Тоді з кого зробили дурня? Можливо, Семиноженка принесли в жертву".

Читайте також:

Резекція гуманітарної півкулі

Семиноженка звільнили за невиконання програми Януковича

Семиноженко розповів, за що його звільнили з уряду

Семиноженка звільнили з посади віце-прем'єра без відома Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: