Семиноженко розповів, за що його звільнили з уряду

Звільнений віце-прем'єр важає причинами своєї відставки політику та бажання використати гуманітарну сферу на найближчих виборах.

 Звільнений з посади віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань Володимир Семиноженко вважає рішення Верховної ради про свою відставку політичним та пов'язаним із бажанням використати гуманітарну сферу на найближчих виборах.

Про це він сказав журналістам у Черкаській області. "Я думаю, що це політика. Політика, що свідчить про деяку недосконалість нашої політичної системи. Ми бачимо, що завершувати конституційний процес в Україні все-таки треба, і я дотримуюся точки зору, що повинна бути президентсько-парламентська форма правління", - сказав Семиноженко.

При цьому він зізнався, що його відставка стала для нього трохи несподіваною. "Ідуть вибори, гуманітарна сфера стає розмінною картою як для опозиції, так і для коаліції. Але гуманітарна сфера - це не та карта, яку потрібно грати", - додав колишній урядовець.

При цьому він підкреслив, що не драматизує своє звільнення. Разом із тим, Семиноженко заперечив заяву про те, що він неефективно виконував свої обов'язки.

"Люди, коли говорять, вони не знають, що вони вже говорять", - сказав Семиноженко, коментуючи заяву регіонала Вадима Колесніченка про його неефективну роботу.

Зокрема, Семиноженко назвав правильним створення з його ініціативи двох державних комітетів. "Якщо є обвинувачення щодо створення комітету з наркотиків - це обвинувачення на адресу президента, який учора чітко заявив, що необхідно, щоб існував окремий орган, що підкоряється тільки Кабміну. Від кого обвинувачення? Хтось хоче захищати наркобізнес або хтось виступає проти позиції президента?" - сказав він.

При цьому Семиноженко також підкреслив, що на посаді віце-прем'єра він завжди відстоював виключно українські національні інтереси.

Нагадаємо, 2 липня Верховна рада звільнила Семиножена з посади гуманітарного віце-прем'єра. Відповідне рішення підтримали 378 нардепів.

Говорячи про цю відставку, представник ПР Вадим Колесніченко звинуватив екс-урядовця в неефективній роботі та лобіюванні інтересів однієї з фірм, що займаються дублюванням фільмів.

Володимир Семиноженко був звільнений 2 липня з посади віце-прем'єр-міністра через неефективну роботу на своїй посаді і лобіювання компанії з дублювання фільмів. Про це журналістам повідомив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко. Колесніченко звинуватив Семиноженка в лобіюванні інтересів однієї з фірм, яка займається дублюванням фільмів.

Читайте також:

Рада звільнила гуманітарного віце-прем'єра Семиноженка

Семиноженка звільнили через лобіювання інтересів однієї компанії з дублювання фільмів

Рада замінила міністра охорони природи

ВідеоСеминоженко розповів, за що його звільнили з уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: