Семиноженку сподобалось, як міністри поділили відібрані в нього повноваження

Колишній віце-прем'єр "з розумінням" сприйняв звістку про те, що гуманітарною сферою займатимуться різні люди.

Голова Держкомітету з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко вважає логічним скасування посади віце-прем'єра з гуманітарних питань, яку він обіймав раніше.

Таким чином він прокоментував рішення уряду розподілити обов'язки гуманітарного віце-прем'єра між іншими віце-прем'єрами і міністром Кабінету міністрів.

За його словами, він "з розумінням" сприйняв звістку про те, що гуманітарною сферою займатимуться різні люди. "Всьому можна знайти пояснення - якихось аномальних, непояснених речей в такому розподілі немає", - заявив Семиноженко.

"Думаю, потрібно переходити до того, щоб кожен міністр повною мірою, а не ховаючись за фігурою віце-прем'єра, відповідав за свою діяльність. Це теж, до речі, шлях до вдосконалення роботи Кабміну, і цілком можливо, що саме такий шлях уряду варто пройти", - додав він.

Водночас рішення скасувати посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань, розподіливши його повноваження між непрофільними прем'єрами, викликало обурення в опозиції, пише видання "Коммерсант-Украина".

"Це суперненормально, тому що це величезний сегмент життя держави! Село може обійтися без віце-прем'єра, а в гуманітарній сфері потрібна тісна взаємодія влади і громадськості", - заявив бютівець Володимир Яворівський.

За його словами, це рішення свідчить про те, що у влади немає "єдиного орієнтира" і що в команді президента немає кандидата, здатного взятися за цю роботу.

"Це дуже і дуже небезпечно. Держава залишиться без ідеології, вона буде вульгарною і буде змінюватися щодня", - заявив Яворівський.

Як відомо, Кабмін перерозподілив повноваження, які були в компетенції колишнього віце-прем'єра Володимира Семиноженка. Його обов’язки поділили віце-прем'єри і міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов.

Читайте також:

Колесніков займеться мовною політикою

Уряд Азарова скоротять восени

Колесніков хоче скасувати лицемірство з Радянського Союзу

Регіонали погодились звільнити віце-прем'єра Сівковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: