Сенат схвалив досягнення помаранчевої революції

Сенат США одноголосно ухвалив резолюцію, в якій висловив підтримку завоюванням "помаранчевої революції" в Україні.

Сенат США на засіданні п'ятницю одноголосно ухвалив резолюцію, в якій виразив підтримку завоюванням "помаранчевої революції" в Україні і наголосив на зобов'язаннях США продовжувати сприяння українському демократичному процесові.

Сенат США закликає народ України зберігати демократичні успіхи "помаранчевої революції" 2004 року й висловив надію, що лідери України проведуть вибори 30 вересня 2007 року відповідно до стандартів ОБСЄ, учасниками якої є як США, так і Україна", - йдеться в тексті документу.

Сенат США (Фото: Wikipedia)
Сенат США гарантував підтримку подальшої демократизацїі України. (Фото: Wikipedia)
При цьому сенатори закликали українських лідерів "подолати колишні розбіжності та працювати спільно для зміцнення економічної й політичної стабільності в державі".

"Сенат бере на себе обіцянку продовжити сприяння з боку США просуванню й подальшому розвиткові вільної та представницької демократичної влади в Україні, заснованої на верховенстві закону й принципах прав людини", - йдеться в документі.

У резолюції також наголошено, що "народ України успішно створив вільну пресу, все більш незалежну судову систему, а також поважає права людини й верховенство закону, що зміцнюють свободу, стабільність і процвітання".

Співавторами ухваленої сенатом резолюції є голова сенатського комітету у закордонних справах сенатор-демократ і кандидат у президенти США Джозеф Байден, а також заступник голови цього комітету сенатор-республіканець Ричард Лугар.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: