Сенат США розгляне запропоновану Трампом кандидатуру на посаду посла в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

США не мали свого посла в Україні від 2019 року.

У четвер, 14 травня, президент США Дональд Трамп вніс на розгляд до Сенату кандидатуру на посаду посла в Україні.

Про це повідомляє сайт Білого Дому.

"Кіта Дейтона із Вашингтону призначити надзвичайним і повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Україні", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон - 40-річний ветеран армії, який нині обіймає посаду директора Європейського центру досліджень у галузі безпеки імені Джорджа Маршалла в Німеччині, пов'язаного з Пентагоном. Він раніше працював в Києві на посаді старшого радника з питань оборони. Один з останніх його проєктів у Центрі Маршалла - курси для українців з питань антикорупційної та оборонної реформ. 

США не мали свого посла в Україні з моменту відкликання Марі Йованович з посади у травні 2019 року. 

Нагадаємо, 15 листопада минулого року, під час парламентських слухань щодо імпічменту, президентові США Дональду Трампу колишня пані посол в Україні Марі Йованович заявила, що на її усунення з посади вплинули іноземні корумповані інтереси.

Вона уточнила, що мала на увазі українських впливових осіб, котрі маніпулювали американським урядом і звикли діяти за "правилами корупції". Йованович пояснила, що у цілеспрямованій компанії проти неї брали участь ексгенеральний прокурор Юрій Луценко та його попередник Віктор Шокін. У відповідь на це Юрій Луценко заявив, що вона сказала неправду під присягою.

Відео У США визначилися із кандидатом на посаду посла в Україні

Його в Україні не було цілий рік. У Сполучених Штатах нарешті визначилися з кандидатурою посла. Досі були лише тимчасові повірені. На посаду головного дипломата американський президент Дональд Трамп пропонує призначити 71-річного генерал-лейтенанта Кіта Дейтона.  

У США визначилися із кандидатом на посаду посла в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції