Сенцов голодує за всіх нас, за нашу свободу і незалежність – Жадан

Дата публікації
Перегляди
1245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сенцов голодує за всіх нас, за нашу свободу і незалежність – Жадан

Фото: ТСН

Кримського режисера підтримав відомий харківський письменник.

Політв’язень Олег Сенцов тримає голодування вже 25-й день. Із підтримкою режисера та його вимоги звільнити всіх українських заручників виступив письменник і поет Сергій Жадан, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вимогою його голодування є звільнення 64-х українських політв’язнів, яких утримує Російська Федерація. Хоча насправді Олег голодує не лише за цих політв’язнів, він голодує за всіх нас – за нашу свободу, за нашу незалежність. Що можемо зробити ми? Ми можемо зробити так, щоби про цю історію знало якомога більше людей. Про Сенцова сьогодні мають чути всі. Про Сенцова сьогодні всі мають знати", - переконаний Жадан.

Раніше на захист Сенцова висловилися інші відомі діячі культури. Зокрема, виконавець головної ролі у фільмі "Кіборги" В'ячеслав Довженко закликав цінувати людську свободу. "Найцінніше, що є в людини – це власне життя. Яким Олег зараз ризикує, поставивши умову, щоб звільнили всіх політв’язнів, які там перебувають. Я вважаю неприпустимим у ХХІ столітті, щоб ми поверталися до 30-х років радянської системи. Ми не маємо права мовчати", - наголосив він. А співак, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук назвав Олега Сенцова совістю нашого покоління. "Я не знайомий з тобою, Олеже, особисто, але дуже мрію потиснути тобі руку", - зізнався музикант.

Поет Сергій Жадан підтримав політв'язня Олега Сенцова

Поет Сергій Жадан підтримав політв'язня Олега Сенцова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація