Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов в ООН закликав до продовження боротьби за звільнення бранців Кремля

Українець вважає, що організація має важелі впливу на московську владу.

Олег Сенцов закликав ООН боротися за решту українських бранців у Росії. Із такою промовою колишній політв'язень Кремля звернувся до членів Організації Об'єднаних Націй під час візиту до Нью-Йорка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами Сенцова, міжнародна спільнота не має забувати про тих, хто утримується як на території Росії, так і в окупованому Криму та Донбасі. Надто – на тлі російської пропаганди, через яку в Італії без жодного доказу ув'язнили на 24 роки українського нацгвардійця Віталія Марківа. Також Сенцов подякував делегаціям ООН, які чинили тиск на Кремль й ухвалювали відповідні резолюції.

Як повідомлялося, раніше Сенцов назвав Путіна небезпечним і жорстоким противником. На думку режисера, від такої людини годі чекати співчуття чи якоїсь прихильності.

Відео Олег Сенцов закликав ООН боротися за решту українських бранців у Росії

Із такою промовою колишній політв'язень Кремля звернувся до членів Організації Об'єднаних Націй під час свого візиту до Нью-Йорка. За словами Сенцова, міжнародна спільнота не має забувати про тих, хто утримується як на території Росії, так і в окупованому Криму та Донбасі.  

Олег Сенцов закликав ООН боротися за решту українських бранців у Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції