Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов є янголом-охоронцем українців – колишній політв’язень Афанасьєв

Відомі українці продовжують підтримувати заручника кремлівського режиму.

Українські режисери та актори, митці та спортсмени, а також колишні бранці Кремля долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Слово на його захист мовив Геннадій Афанасьєв, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Мир та спокій українців боронять янголи-охоронці. Один із них – Олег Сенцов. І зараз він вирішив іти до останнього заради волі ув’язнених Росією побратимів", - сказав кримчанин, який сам побував у російських катівнях.

ВідеоКолишній бранець Кремля Геннадій Афанасьєв підтримав Олега Сенцова

Українські режисери та актори, митці та спортсмени, а також колишні бранці Кремля долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Сьогодні слово на захист режисера - від Геннадія Афанасьєва - кримчанина, який сам побував у катівнях російської тюрми.

Колишній бранець Кремля Геннадій Афанасьєв підтримав Олега Сенцова

Афанасьєв переконаний, що лише взаємною підтримкою українці можуть захистити себе та змужніти, як народ. "Олег Сенцов бореться за нас із вами, а ми мусимо боротися за Олега Сенцова", - вважає він.

Як повідомлялося, раніше співак, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук назвав Олега Сенцова совістю нашого покоління. "Я не знайомий з тобою, Олеже, особисто, але дуже мрію потиснути тобі руку", - зізнався музикант.

Залиште свій коментар

Вибір редакції