Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов закликав людей на волі не голодувати на його підтримку

Своє прохання українець пояснив тим, що люди на волі мають більше інших можливостей для впливу.

Бранець Кремля, незаконно засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов, який 14 травня оголосив голодування, попросив інших людей не голодувати на його підтримку.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook його адвокат Дмитро Дінзе.

"Олег Сенцов просить людей на волі не голодувати в його підтримку", - написав він.

За словами Дінзе, люди, які перебувають на волі мають більше інших можливостей впливати на ситуацію з українськими політв'язнями.

"А у Олега як в ув’язненого тільки одна можливість впливати на ситуацію, і це голодування", - пояснив адвокат Сенцова.

Олег Сенцов просит людей на свободе не голодать в его поддержку. Это неправильно, так у них много других возможностей...

Опубликовано Дмитрием Динзе 6 июня 2018 г.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.  

31 травня Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування.  Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш  

Залиште свій коментар

Вибір редакції