Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активісти вважають це затягуванням справи.

23 серпня в Запоріжжі в апеляційному суді выдбулося засідання щодо розгляду апеляції Миколи Бутрименка, через наведення якого вбили 10 українських бійців на Донбасі. Суд перенесли через відведення судді.

Про це повідомляє спецкореспондент ТСН Дмитро Мороз.

Бутрименко давав свідчення за допомогою відеозв'язку з СІЗО у Маріуполі.

Як передає кореспондент, у залі зібралося багато людей, бійці 3-го полку ССО, ветерани АТО та ООС, волонтери. До суду прийшов один потерпілий боєць, який брав участь в операції. Присутні в залі кричали "Сепара на нари", "Вимагаємо справедливого рішення".

Судді пішли до нарадчої вирішувати питання про відвід одного з суддів. "В залі дуже напружена ситуація. Люди вимагають розгляд справи, а відвід вважають затягуванням справи", - каже кореспондент. Як зазначається, суддя, який попросив відвід, сказав, що не зможе бути неупередженим в ситуації, коли його родичі перебувають на окупованій території.

Зрештою засідання перенесли. Нову дату поки що не призначили, бо система ще не обрала нового суддю.

Нагадаємо, слідчі вважають саме через Бутрименка 2014-го загинуло 10 українських спецпризначенців. Бутрименко привів до хати, де перебували українські захисники, бойовиків. І ті їх розстріляли. На Бутрименка полювали 2 роки - затримали, засудили до 8 років ув'язнення. Крапку в історії має поставити Запорізький суд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції