Сепаратисти в Слов'янську захопили ринок, заправки і крадуть дорогі авто – очевидці

Сепаратисти в Слов'янську захопили ринок, заправки і крадуть дорогі авто – очевидці

Сепаратисти в Слов’янську захопили ринок, заправки і крадуть дорогі авто / Фото: Reuters

Місцеві підприємці скаржаться, що озброєні бойовики вимагають плату за місця на ринку.

В Слов'янську озброєні бойовики від самопроголошеної Донецької народної республіки захопили місцевий ринок і вимагають від малого бізнесу плату за оренду торговельних місць.

Про це ТСН.ua розповіли місцеві підприємці і мешканці. За словами очевидця-підприємця зі Слов'янська, озброєні бойовики в зеленій формі з'явилися на ринку сьогодні в першій половині дня.

Торговці з міркувань безпеки припинили торгівлі і пішли з ринку. Нападники в цей час винесли з приміщення адміністрації офісну техніку і коробки з документацією.

Пізніше бойовики так званої Донецької республіки оголосили підприємцям, що тепер вони контролюють ринок. Тож тепер вони хочуть, щоб малий бізнес повинен платити орендну плату за торговельне місце сепаратистам і приносити гроші в захоплену будівлю СБУ. При цьому підприємцям пообіцяли знизити вартість оренди.

Підприємці кажуть, що головний "акціонер" ринку – брат колишнього депутата міськради від Партії регіонів Олександр Шуткевич.

Мешканці Слов'янська також розповідають, що бойовики захопили автомобільні заправки "АВІАС".

"Бензину там немає, зате є майно", - розповіли очевидці.

Крім того, в Слов'янську озброєні люди почали відбирати в людей дорогі автомобілі.

"Нещодавно у місцевої підприємниці був експропрійований дорогий автомобіль марки Jaguar, який сьогодні стояв за будівлею виконкому зі знятими номерами", - розповіла одна з підприємців Слов'янська.

"Власники дорогих авто ховають своє майно і намагаються пересуватися на більш скромному транспорті. Багато хто виїхали за межі Донбасу, зокрема в Крим", - додала вона.

Жителі Слов'янська кажуть, що сепаратисти відхрещуються від захоплення дорогих автомобілів.

Нагадаємо, що терористи в Слов'янську хочуть, щоб Європа скасувала санкції.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація