Сепаратисти вибивали з коломийського журналіста зізнання, що він з УНА-УНСО

Фотожурналіст з Коломиї розповів, як в Слов'янську бойовики його катували кілька днів поспіль.

Фотожурналіст з Коломиї Євген Гапич після звільнення з полону розповів, що сепаратисти катували його кілька днів і вибивали зізнання в тому, що він член УНА-УНСО.

Про це Гапич розповів журналістам "Новин на 2+2". За словами журналіста, сепаратисти схопили його в Слов'янську. Пояснення, що він працівник ЗМІ і висвітлює події "чесно", не спрацювали.

"Заклали вуха ватою, зав'язали очі такою пов'язкою щільною. Ну ми то чули, але нічого не бачили. В машині поклали на підлогу. Це була якась міліцейська машина, тому що сирена була", - пояснив Гапич.

Як виявилося, бойовики завезли журналіста і його брата в підвал будівлі СБУ в Слов'янську.

"Єдине їхнє завдання було те, щоб я зізнався, що я з УНА-УНСО і приїхав сюди воювати", - розповів Гапич.

Спочатку терористи роздягли Євгена і поділили між собою його речі. Далі почали знущатися психологічно і фізично.

"Один був беркутівець. Він сам про це сказав. Він говорив, що "будеш ти в тисячній сотні". І він ножем лякав. Казав: "Я цим ножем дуже багатьох відправив на той світ"", - розповів журналіст.

Брат журналіста Геннадій розповів. Що сепаратисти називали своїх полонених "заручниками референдуму".

"Особисто сидів з американським журналістом Саймоном. В останню ніч, коли нас перевели в дуже холодний і вогкий підвал, ми спали з ним в обіймах", - розповів Геннадій.

За словами брата журналіста, в полоні сепаратистів ще залишилися люди, над якими вони жорстоко знущаються.

"Хлопця, якого я бачив, коли він зняв сорочку, то в нього вся спина була повністю закривавлена, я бачив його поламані пальці, синці і гематоми. Це за два тижні, які він перебуває там", - розповів Геннадій.

Журналіст і його брат підозрюють, що бойовики відпустили їх через розголос в ЗМІ. Оскільки останні дні вони обговорювали, що про "Гапича пишуть в Інтернеті".

ВідеоФотожурналіста Гапича та його брата випустили на волю

Як повідомлялося раніше, на Донбасі спалили редакцію неугодної бойовикам газети. Офіс видання закидали "коктейлями Молотова".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: