Сепаратисти вибивали з коломийського журналіста зізнання, що він з УНА-УНСО

Фотожурналіст з Коломиї розповів, як в Слов'янську бойовики його катували кілька днів поспіль.

Фотожурналіст з Коломиї Євген Гапич після звільнення з полону розповів, що сепаратисти катували його кілька днів і вибивали зізнання в тому, що він член УНА-УНСО.

Про це Гапич розповів журналістам "Новин на 2+2". За словами журналіста, сепаратисти схопили його в Слов'янську. Пояснення, що він працівник ЗМІ і висвітлює події "чесно", не спрацювали.

"Заклали вуха ватою, зав'язали очі такою пов'язкою щільною. Ну ми то чули, але нічого не бачили. В машині поклали на підлогу. Це була якась міліцейська машина, тому що сирена була", - пояснив Гапич.

Як виявилося, бойовики завезли журналіста і його брата в підвал будівлі СБУ в Слов'янську.

"Єдине їхнє завдання було те, щоб я зізнався, що я з УНА-УНСО і приїхав сюди воювати", - розповів Гапич.

Спочатку терористи роздягли Євгена і поділили між собою його речі. Далі почали знущатися психологічно і фізично.

"Один був беркутівець. Він сам про це сказав. Він говорив, що "будеш ти в тисячній сотні". І він ножем лякав. Казав: "Я цим ножем дуже багатьох відправив на той світ"", - розповів журналіст.

Брат журналіста Геннадій розповів. Що сепаратисти називали своїх полонених "заручниками референдуму".

"Особисто сидів з американським журналістом Саймоном. В останню ніч, коли нас перевели в дуже холодний і вогкий підвал, ми спали з ним в обіймах", - розповів Геннадій.

За словами брата журналіста, в полоні сепаратистів ще залишилися люди, над якими вони жорстоко знущаються.

"Хлопця, якого я бачив, коли він зняв сорочку, то в нього вся спина була повністю закривавлена, я бачив його поламані пальці, синці і гематоми. Це за два тижні, які він перебуває там", - розповів Геннадій.

Журналіст і його брат підозрюють, що бойовики відпустили їх через розголос в ЗМІ. Оскільки останні дні вони обговорювали, що про "Гапича пишуть в Інтернеті".

Фотожурналіста Гапича та його брата випустили на волю

Вони три дні перебували у полоні захопників на Донбасі. Заручники розповіли умови утримування та подробиці захоплення, а також про інших заручників у полоні.

Як повідомлялося раніше, на Донбасі спалили редакцію неугодної бойовикам газети. Офіс видання закидали "коктейлями Молотова".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: