Сепаратисти захопили будівлю облпрокуратури в Донецьку і познущались над правоохоронцями

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сепаратисти захопили будівлю облпрокуратури в Донецьку і познущались над правоохоронцями

У Донецьку сепаратисти взяли штурмом обласну прокуратуру / Фото: ostro.org

Перед тим, як змусити силовиків пройти через "коридор ганьби", сепаратисти відібрали у них засоби захисту.

Близько тисячі сепаратистів з георгіївськими стрічками взяли штурмом будівлю обласної прокуратури в Донецьку.

Зараз вони забралися всередину і викидають через вікна документи, ймовірно, кримінальні справи.

Сепаратисти утворили "коридор ганьби", через який змусили пройти правоохоронців, які захищали будівлю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Час від часу натовп накидався на силовиків і завдавав їм ударів. Міліціонери перед цим здали спецобмундирування: щити, гумові кийки та бронежилети.

В якийсь момент на прилеглій до облпрокуратури вулиці з'явився БТР, який, ймовірно, мав відношення до правоохоронних органів. Щойно натовп його побачив, накинувя до нього, і він змушений був здати назад.

В будівлі облпрокуратури перебувало близько 200 правоохоронців. Нападники в ході штурму використовували камені і "коктейлі Молотова".

Як повідомляє УНІАН, захопивши будівлю, сепаратисти одразу ж зняли національний прапор України і демонстративно спалили його перед входом до прокуратури. Натомість над будівлею встановили прапор так званої "Донецької народної республіки". Всі свої дії вони постійно супроводжували криками "Росія!" і "Смерть фашистам!".

Фото: ostro.org

Сепаратисти вітали один одного вигуками "Це перемога!" і наголошували в розмові один з одним, що в Донецьку управління СБУ та МВС "давно наші, тільки прокуратура підпорядковувалася київській хунті!".

До цього близько тисячі сепаратистів побували з міським управлінням МВС Донецька. Там вони скандували "Молодці!" і заявили, що їхня мета - "підтримати міліцію, яка з народом".

У Донецьку сепаратисти штурмували будівлю прокуратури

У Донецьку сепаратисти штурмували будівлю прокуратури
Наступна публікація