Перейти до змісту
Серце Чорнобиля на власні очі. Дивіться нашу віртуальну екскурсію Прип'яттю та ЧАЕС

Серце Чорнобиля на власні очі. Дивіться нашу віртуальну екскурсію Прип'яттю та ЧАЕС

Поки всі обговорюють прем'єру серіалу "Чорнобиль", пропонуємо на власні очі подивитися, якими ЧАЕС та Прип'ять є зараз.

На телеканалі HBO, що відомий культовою "Грою престолів", відбулася прем'єра серіалу "Чорнобиль" – про найстрашнішу техногенну катастрофу в світі, яка сталася 26 квітня 1986 року.

Мінісеріал складається з п'яти серій, але до перегляду доступна поки тільки одна. Примітно, що вихід "Чорнобиля" витіснив обговорення "Гри престолів" у соцмережах на другий план, принаймні, в українському сегменті Фейсбуку.

Варто зазначити, що над серіалом працювали два роки. Велика частина знімань відбувалася в Литві, частина – в Києві. Вибір припав на Литву, оскільки в цій країні є "сестра" ЧАЕС – Ігналінська АЕС з реакторами типу РБМК. Тож ми вирішили згадати нашу екскурсію на ЧАЕС та до Прип'яті.

Ми побували там 2018-го року й побачили серце атомного реактора, а також дізналися, на які кнопки натискали співробітники станції в момент вибуху. Пропонуємо і вам подивитися, як все виглядає зсередини.

Екскурсія на Чорнобильській АЕС

32 роки тому сталася найбільша у світі аварія за всю історію ядерної енергетики – вибух на Чорнобильській атомній електростанції. З цієї нагоди ми зняли для вас унікальну онлайн-екскурсію на ЧАЕС із провідником зоною Anton Yuhimenko Дивіться відео на ТСН Live, аби на власні очі побачити серце атомного реактора та дізнатися, на які кнопки тиснули працівники станції в той момент, коли стався вибух.

Posted by ТСН Live on Wednesday, April 25, 2018

Також в березні минулого року ми з'їздили до Прип'яті. Пройдіться разом з нами і нашим гідом вулицями цього покинутого міста. Ви побачите знамените колесо огляду, готель "Полісся" та інші знакові місця.

Екскурсія Прип’яттю

Просто зараз дивіться нашу екскурсію містом-привидом – Прип’яттю, яке опинилося у зоні відчуження після аварії на Чорнобильській АЕС. Разом із гідом Anton Yuhimenko з Radioactive Team ми роздивимося центр залишеного населеного пункту і його культові місця: колесо огляду, готель «Полісся» та багато іншого. А якщо ви хочете отримати маленькі сувеніри з пейзажами зони відчуження, треба виконати прості умови: лайкнути сторінку ТСН Live, пост з екскурсією та поширити його на своїй сторінці. Переможця з'ясуємо за тиждень, 13 грудня. Щасти вам! Більше про Чорнобильску зону, якою її ніхто не бачив, у нашому спецпроекті: https://tsn.ua/special-projects/chernobylzone/

Posted by ТСН Live on Wednesday, December 6, 2017

Що ж стосується серіалу, продюсери зазначають, що звичайний фільм-катастрофу знімати було б легше, але Чорнобиль – це насамперед історія про людей.

Продюсер і сценарист "Чорнобиля" Крейг Мазін пояснює, що в серіалі аварія на ЧАЕС відбувається в перші хвилини серіалу, тихо і ледь помітно, "щоб зрозуміти людську сторону трагедії".

За його словами, під час роботи над текстом, він зустрівся з величезною кількістю суперечливих думок щодо причин катастрофи. Мезин вважає, що це свідчить про "розгалужену мережу брехні", яка пронизувала всю вертикаль влади СРСР.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин