Серед інфікованих коронавірусом пасажирів круїзного лайнера українців немає - МОЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За борту перебуває 25 громадян України.

Сереред десяти інфікованих коронавірусом осіб, які перебувають на круїзному лайнері Diamond Princess, українців немає.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я. 

"За інформацією контактної особи ММСП Японії, громадян України серед вказаних десяти підтверджених випадків немає", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у 237 пасажирів і членів екіпажу взяті зразки для виявлення коронавірусу. Наразі отримано результати тестування для 31 зразку, десять з яких виявились позитивними на 2019-nCoV. Інфікованих шпиталізували до лікарень Японії. 

Пасажири судна, у яких коронавірус не виявили, мають залишатися на суді щонайменше 14 днів.

Як повідомлялося, від 4 лютого Міністерство охорони здоров’я Японії поставило судно на карантин через випадок зараження коронавірусом з Уханя. До цього, 25 січня, пасажиру діагностовано 2019-nCoV після висадки у Гонконзі. На борту перебває 25 українців. Усі вони виявились членами екіпажу. 

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 178 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції