Серед загиблих пасажирів теплоходу "Булгарія" українців немає

За останніми даними, на поверхню підняті тіла 72 людей. Упізнано 44 тіла. Українців серед них немає, хоча дані ще не остаточні.

За інформацією Міністерства закордонних справ, українців серед загиблих на теплоході "Булгарія" в Татарстані (Російська Федерація) немає.

"За інформацією, яка є в МЗС України, немає повідомлення про наявність (на борту) громадян України", - повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин на брифінгу 12 липня.

КАТАСТРОФА ТЕПЛОХОДА НА ВОЛЗІ: БІЛЬШЕ СОТНІ ЖЕРТВ ТА ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ

Разом з тим, за його словами, ще не всі тіла загиблих підняли на поверхню, а тому не можна стверджувати, що це остаточні дані.

Як відомо, кількість офіційно підтверджених жертв катастрофи зростає. За останніми даними, витягнуті тіла 72 людей. Упізнано 44 тіла, більшість знайдені на середній палубі теплохода - в приміщеннях бару і ресторану.

Нагадаємо, двопалубний дизель-електрохід "Булгарія" затонув у неділю під час шторму в Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега. Туристичне судно прямувало з міста Болгар в Казань.

З 208 осіб, що знаходилися на борту, вдалося врятувати 79.

Читайте також:

Капітан теплоходу "Булгарія", рятуючи пасажирів, загинув разом з сім’єю

Теплохід "Булгарія" потонув за три хвилини

Із затонулої "Булгарії" починають піднімати тіла дітей

ВідеоПошукова операція на місці затонулого судна "Булгарія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: