Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Середній вік автомобілів в Україні перевищує 20 років

Правозахисник Караваєв вважає, що машини на "єврономерах" допомагають оновлювати автопарк країни.

Середній вік автомобілів в Україні перевищує 20 років. Про це йшлося в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Якщо порівнювати з іншими країнами, то в Саудівській Аварії середній вік машин становить 3 роки, у країнах Євросоюзу - 8 років, в США - 11 років, в Росії - 12. Гірше, ніж в Україні, справи йдуть на Кубі - там середній вік машин становить 38 років.

Автомобілі середній вік. Інфографіка
Право на владу

Правозахисник Володимир Караваєв в ефірі ток-шоу заявив, що завдяки ввезення в Україну вживаних автомобілів на "єврономерах" оновлюється автопарк країни.

"Це ж ненормальний вік! Понад 20 років. Те, що завозяться 10-річні автомобілі, насправді вони оновлюють автомобільний парк", - вважає Караваєв.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України повідомила, що станом на 31 січня 2017 року на території України перебувало майже 425,4 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією. Понад 246,4 тисяч машин – незаконно. Протягом минулого року митники склали понад 18,3 тисяч протоколів за порушення термінів транзиту. За цими протоколами стягнено 109,3 млн. грн. штрафів. За порушення термінів тимчасового ввезення складено 4 360 протоколів із сумою штрафів на 56,3 млн. гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції