Сергій Тігіпко виграв суд у Центральної виборчої комісії

Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов щодо протиправних дій ЦВК поданий представниками Сергія Тігіпка.

18 грудня 2009 Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов щодо протиправних дій ЦВК, який був поданий Олександрою Павленко - довіреною особою кандидата на пост Президента України Сергія Тігіпка. Про це повідомила прес-служба Сергія Тігіпка.

За словами Олександри Павленко, відповідно до Постанови ЦВК від 27 листопада 2009 року, в територіальному виборчому окрузі № 127 у Львівській області кандидатом на пост Президента України Сергієм Тігіпком була отримана квота на призначення голови відповідної окружної виборчої комісії. «Однак, згодом, намагаючись скористатися своїм законним правом на заміну члена окружної виборчої комісії, Сергій Тігіпко з офіційного сайту ЦВК дізнався, що посаду голови зазначеної вище окружної виборчої комісії зайняло особа, що є кандидатурою, внесеної за поданням іншого кандидата в Президенти, а саме Юлії Тимошенко. Це і спонукало звернутися до Київського апеляційного адміністративного суду з позовом про визнання дій ЦВК протиправними », - відзначила Олександра Павленко.

Дії ЦВК судом були визнані незаконними. Центральну виборчу комісію зобов'язали на найближчому засіданні призначити на посаду голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127 представника від кандидата в Президенти України Сергія Тігіпка.

ДОДАТОК: Відповідно до чинного законодавства, усі кандидати на пост Президента України повинні мати рівні права. Принцип рівності при здійсненні виборчого процесу також полягає в тому, що посади голів окружних виборчих комісій для кожного з кандидатів на пост Президента повинні розподілятися пропорційно. Тому в аналогічних спорах щодо порушення з боку ЦВК принципів рівності і пропорційності представлення кандидатів на пост Президента України на керівні посади у виборчих комісіях вже висловлював свою позицію і Вищий адміністративний суд України, який у відповідних судових рішеннях також зазначив, що порушення цих принципів неприпустимо.

Читайте також:

Тігіпко: Потрібні негайні і радикальні заходи з порятунку національної фінансової системи

В українських містах Тігіпко популярніший за Тимошенко
 

Тігіпко: Україна ризикує втратити доходи від транзиту газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: