Сергій Луценко розповів, як рятуватиме брата

Рідня Луценка розподілила обов'язки з його порятунку та визволення із СІЗО. У кожного із рідних Луценка своя ділянка роботи з усунення тієї несправедливості, яку влада допустила проти нього.

Сім'я і соратники колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка розподілили ролі з його порятунку. Про це розповів брат арештованого політика Сергій Луценко.

За його словами, у кожного з близьких до брата людей, є своя ділянка роботи з усунення тієї несправедливості, яку влада допустила щодо Луценка.

"Ми працюємо системно, що особисто мені, як колишньому працівнику оборонної промисловості, близько: мережевий графік, терміни, відповідальні ... Я відповідаю за два напрямки: перший - робота з регіональними організаціями "Народної самооборони" та організація підтримки на вулицях, друге - міжнародна підтримка (тут у мене приблизно половина обсягу роботи). Підтримка на вулицях - це не тільки мітинги, хоча й вони теж. Це і агітація, роз'яснення людям правди, роздача преси та листівок ... ", - сказав Сергій Луценко.

Він підвреслив, що в підтримку брата працює багато людей, в тому числі народні депутати, юристи.

"Ми вважаємо, що, заарештувавши Юрія, і слідчий ГПУ, і суддя скоїли злочин. Відповідне подання вже направлено до ГПУ. У генпрокурора Пшонки є три дні для реагування. Якщо його не буде, станемо звертатися до суду, а також до сесії Верховної ради, вимагаючи відновлення справедливості", - додав Сергій Луценко.

Також він зазначив, що родичі й соратники Луценка чекають від омбудсмена Ніни Карпачової гострого реагування на незаконні дії влади щодо Юрія Луценка.

26 грудня Луценко був затриманий бійцями спецпідрозділу СБУ за участю ГПУ біля своєї квартири в Печерському районі Києва.

За рішенням суду Луценко будуть утримувати під вартою найближчі два місяці. Колишнього міністра звинувачують за трьома пунктами: у зловживання службовим становищем - нарахуванні зайвих 40 тис. грн пенсії водієві екс-міністра, нецільового використання ресурсів; за заявою самого Луценка, його намагаються прив'язати до справи про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка. Крім того, Луценко можуть залучити за бурхливе святкування Дня міліції.

Як відомо, Луценка тримають в Лук'янівському СІЗО в камері на трьох осіб.

Читайте також:

Луценка судитимуть за надто бурхливе святкування Дня міліції

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко за ґратами

Дружина Луценка боїться, що у в'язниці його вб'ють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: