Сергій Тігіпко презентував книгу "Україна: Громадянський проект"

Сьогодні в Києві відбулася презентація нової книги Сергія Тігіпка "Україна: Громадянський проект", присвячена проблематиці місцевого самоврядування.

Сьогодні в Києві відбулася презентація книги Сергія Тігіпка "Україна: Громадянський проект", яка пройшла в книгарні "Читай город". Під час обідньої перерви віце-прем'єр-міністр і голова партії "Сильна Україна" розповів, як була написана книга, провів коротку автограф-сесію, поспілкувався з читачами та журналістами.

Книга "Україна: Громадянський проект" присвячена проблематиці місцевого самоврядування. "Сильне місцеве самоврядування - запорука ефективності держави в цілому. Нам необхідно створити тисячі центрів ініціатив на місцях, передати їм повноваження щодо вирішення місцевих проблем", - зазначив Сергій Тігіпко під час презентації.

Головний посил книги - місцева влада повинна служити інтересам громади. Нині ж місцеве самоврядування і державна влада на практиці не розділені. "Районні та обласні ради не мають своїх виконавчих комітетів... І вони змушені делегувати всі виконавчі функції державним адміністраціям - призначеним згори і часто надісланим здалеку чиновникам, які не відповідають за реалізацію делегованих повноважень ні перед радами, ні перед громадянами", - відзначає глава "Сильної України" в книзі. На думку політика, ситуацію допоможе зламати ухвалення відповідних змін до законодавства та підтримка суспільства, яке допоможе подолати опір бюрократії, котра не хоче ділитися повноваженнями.

У книзі політик виклав своє бачення шляхів вирішення проблем громад: розподілу бюджетних коштів між регіонами і центром, ЖКГ, охорони здоров'я, освіти, малого бізнесу, культури і спорту. "По суті, тези, сформульовані в цій книзі, є програмою дії партії "Сильна Україна" на місцях, - відзначив політик. - Партія готова брати на себе відповідальність за реформи на місцях. Я бачу і розумію проблеми місцевого самоврядування. І ми в силах вирішити ці питання. Сподіваюся, книга викличе нову хвилю дискусій про реальні шляхи вирішення цих проблем", - сказав Тігіпко.

Книга "Україна: Громадянський проект" є продовженням книги "Україна: проект розвитку". Нова книга вийшла у видавництві "Саммит-книга", яке посідає одне з провідних місць на видавничому ринку. Книга надійшла у вільний продаж. Знайти її можна у всіх основних книжкових мережах.

Читайте також:

Сергій Тігіпко: "Сильна Україна" приведе у владу нових лідерів

"Сильна Україна" стане гідним зразком партії нового типу, - Тігіпко

Голова "Комітету виборців": "Сильна Україна" - на другому місці всіх рейтингів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: