Сергій Тігіпко: "Сильна Україна" приведе у владу нових лідерів

Всеукраїнський форум партії Сергія Тігіпка "Сильна команда - сильна країна" зібрав понад три тисячі делегатів "Сильної України". Лідер партії пообіцяв привести у владу нових лідерів.

Всеукраїнський форум партії Сергія Тігіпка "Сильна команда - сильна країна" зібрав понад три тисячі делегатів "Сильної України" з усієї країни. Участь у роботі форуму також беруть переможці Народного праймеріз - претенденти у виборчі списки від партії на найближчі регіональні вибори і кандидати в мери.

"Сильна Україна" буде боротися за владу на найближчих регіональних виборах, щоб проводити необхідні країні реформи. Про це заявив лідер партії Сергій Тігіпко, відкриваючи роботу Форуму. На думку Тігіпка, без термінових корінних змін Україна приречена залишитися на узбіччі світових економічних процесів. "Мені часто кажуть, що треба бути простіше, говорити зрозумілі та приємні речі. Чи не оприлюднювати непопулярних заходів. Але цього не буде ніколи. Тому що не буває безболісних реформ. Проблеми треба атакувати! У політиці той, хто нічого не робить, втрачає більше, ніж той, хто робить і відповідає за свої слова. Мені не потрібні рейтинги в слабкій і бідній країні", - підкреслив політик.

Першою і головною умовою модернізації країни лідер "Сильної України" вважає створення ефективної системи місцевого самоврядування. "Ми маємо намір побудувати владну горизонталь, де всі ключові функції - освіта, охорона здоров'я, житлово-комунальне господарство - зосереджуються в органів місцевого самоврядування", - повідомив Сергій Тігіпко.

У той же час, вважає політик, необхідно підвищити відповідальність влади перед виборцями, передбачивши процедуру відкликання депутатів і мерів за невиконання своїх обов'язків і "депутатський мінімум" - кількість часу, який депутат повинен присвятити громадської і політичної діяльності.

Сергій Тігіпко наголосив, що Україні потрібне оновлення політичних еліт. "Повинні прийти нові лідери з новим поглядом на життя. Інакше ми ніколи не станемо конкурентоспроможною країною", - підкреслив Тігіпко. За його словами, "Сильна Україна" вже зробила декілька важливих кроків у цьому напрямку, зокрема, запровадивши технологію прийому в партію, коли всі бажаючі проходили через співбесіду, і в партію вступили тільки ті, хто усвідомлено зробив свій вибір на користь курсу реформ в країні. Також "Сильна Україна", проводячи праймеріз, вперше в політичній історії країни порадилася з людьми, хто на їхній погляд гідний обиратися в органи місцевого самоврядування.

Підбиваючи підсумки Народного праймеріз, заступник голови партії Костянтин Бондаренко повідомив, що за кандидатів проголосувало майже 300 тисяч українців. Близько 900 тисяч громадян зацікавилися інформацією про партії та кандидатів, яку надавали на мобільних пунктах. "Народний праймеріз" - це справжнє випробування на відкритість і чесність по відношенню до виборця. Ми пишаємося тим, що першими зробили цей крок", - підкреслив Бондаренко.

Ще один привід для гордості всіх партійців озвучила Олександра Кужель, заступник Сергія Тігіпка в партії. "Сильна Україна" стрімко розвивається. Сьогодні нас вже 73 тисячі 200 людей, тоді як у квітні нараховувалося лише 414. На черзі до розгляду - ще 15 тисяч заяв", - розповіла вона про розвиток партії.

На завершення Сергій Тігіпко зазначив, що партія має намір серйозно боротися за владу, адже в багатьох регіонах "Сильна Україна" зустрічає потужну протидію з боку нинішнього місцевого керівництва. Зокрема, за словами політика, влада Луганської області намагалася скасувати реєстрацію партії, а в Одеській області губернатор зірвав вибори в Ізмаїлі, щоб не допустити перемоги прохідного сильноукраїнця Андрія Абрамченка. "Ми додаємо з кожним днем. І це не може не лякати наших опонентів. Ми готові до рішучих дій. І це теж виклик для багатьох. Але нас вже не зупинити", - заявив Тігіпко.

Читайте також:

"Сильна Україна" стане гідним зразком партії нового типу, - Тігіпко

Голова "Комітету виборців": "Сильна Україна" - на другому місці всіх рейтингів

Сергій Тігіпко: необхідно повернути повагу до професії вчителя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: