Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сертифікація педагогів: у Міносвіти розповіли про результати проєкту

Успішно пройшли сертифікацію 82% вчителів.

Перший пілотний проєкт із сертифікації працівників освіти успішно склали 705 вчителів. Вони набрали необхідні 50 балів з тестування та не менше ніж 72 бали з вивчення практичного досвіду й завантажили електронне портфоліо. Тепер педагоги отримають надбавку й відповідні сертифікати, які будуть чинним упродовж трьох років.

Про це 28 листопада повідомила міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Загалом у незалежному тестуванні взяли участь 807 педагогів. Проте через те, що 31 вчителем не було завантажено власне е-портфоліо, їх зняли з сертифікації. Як зазначається, сертифікаційна робота складалася з двох головних етапів, за кожен із яких окремо здобувалися бали.

Так, під час перевірки робіт комісія враховувала декілька чинників, зокрема, чи пройшли вчителі всі обов‘язкові етапи сертифікації, і чи подолали встановлений поріг "склав / не склав" з двох основних етапів. Результати випробувань будуть розміщені в електронних кабінетах учасників. Крім того, педагоги, які пройшли тестування отримають відповідний сертифікат, який є дійсним упродовж трьох років.

"Я б хотіла подякувати абсолютно всім вчителям, що взяли участь у сертифікації, – незалежно від результату. Кожен із вас зробив свій внесок для вдосконалення механізму сертифікації. Саме на основі ваших результатів та досвіду ми вдосконалюватимемо процедуру на майбутнє", – зазначила очільниця МОН Ганна Новосад.

Сертифікація вчителів
УЦОЯО
Результати сертифікації педагогів

Нагадаємо, вчителі, які успішно склали тест, отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу відповідно до обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката. Крім того, завдяки успішному складанню вчителям зможуть надавати наступну категорію. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції