Сервери "УЗ" вже другий день не можуть впоратися з навантаженнями під час придбання квитків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Користувачі продовжують скаржитися на неможливість відкрити сторінку із бронюванням.

Придбання квитків на потяги "Укрзалізниці" досі є ускладненим через повільну роботу офіційної веб-сторінки компанії.

Сервери "УЗ" вже другий день не можуть впоратися з навантаженнями через ажіотаж на придбання квитків на рейси під час Різдва та Нового року.

Час очікування, щоб зайти на сервіс придбання квитків, сягає до 10 хвилин, а сам процес відбувається із постійними підвисаннями. Користувачі скаржаться, що інколи оплата за квитки проходить, але самі вони не купуються, або ж квитків навпаки купується більше ніж потрібно.

Нагадаємо, що до 4 грудня продаж квитків на час новорічних та різдвяних свят був заблокований "Укрзалізницею". Продаж квитків на поїзді від 9 до 20 грудня розпочали лише наприкінці листопада. Через це після відкриття продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня, навантаження на онлайн-систему продажу квитків зросло у 6 разів. "Укрзалізниця" продала 4 грудня рекордну кількість квитків на поїзди - 244 тисячі штук.

ВідеоЕлектронна система "Укрзалізниці" не витримала напливу охочих придбати квитки на святкові дати

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на святкові дати у популярних напрямах і не справилася з кількістю охочих. Електронна система зламалася. В компанії також наголосили, що зараз відкрито продаж квитків на 70% цілорічних поїздів. На решту поїздів продаж буде відкрито найближчим часом.

Електронна система "Укрзалізниці" не витримала напливу охочих придбати квитки на святкові дати

Залиште свій коментар

Вибір редакції