СЕС оприлюднила жахливі результати по Запоріжжю

У Запоріжжі облСЕС виявила в повітрі перевищення гранично допустимих концентрацій двоокису азоту, фенолу і пилу.

У Запоріжжі облСЕС зареєструвала перевищення в повітрі гранично допустимих концентрацій (ГДК) двоокису азоту, фенолу та пилу при проведенні 11 досліджень проб повітря із 93.

Як повідомили у прес-службі Запорізької обласної санепідемстанції, в період з 26 жовтня по 1 листопада фахівцями облСЕС здійснено виїзди в Заводський, Хортицький та Орджонікідзевський райони міста.

СЕС оприлюднила жахливі результати по Запоріжжю
Новинар
У Запоріжжі техногенне навантаження на 1 жителя становить 687 кг шкідливих речовин на рік
"Дослідження проводилися за 13 інгредієнтами. Всього досліджень - 93, вище за ГДК - 11. Максимальні перевищення відмічалися за 3 інгредієнтами і становили за пилом 1,2 ГДК, за двоокисом азоту 1,4 ГДК і за фенолом 1,03 ГДК," - повідомили в облСЕС, зазначивши, що за рештою речовин, що визначаються, перевищень ГДК не зафіксовано.

* У Запоріжжі техногенне навантаження на 1 жителя становить 687 кг шкідливих речовин на рік. На території обласного центру працює більш як 230 промислових підприємств, що викидають лише в атмосферу понад 150 тис. тонн забруднюючих речовин.

За даними Запорізької мерії, ”за рік на одного жителя Запоріжжя припадає 191 кг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, 103 кг забруднюючих речовин у водні об`єкти та 393 кг відходів”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: