Сестра адвоката Грабовського: "Він був дуже закритою людиною і про роботу не розмовляв"

Менше півроку тому брат та сестра Грабовські поховали маму.

Сьогодні у столичному моргу опізнали тіло адвоката Юрія Грабовського. Друзі та рідні до останнього моменту відмовлялись вірити у його смерть.

"Було впізнання сестрою, і ми знайшли лікаря, який проводив протезування зубів Юрію, і вони вдвох були присутніми на впізнанні, і на жаль Юрій впізнаний. Була надія, що це не Юрій. Всі, хто Юру гарно знають, підтвердять - це професіонал з великої літери і добра людина", - розповів ТСН адвокат Ігор Черезов, який зараз представляє інтереси сестри вбитого.

Сестра Грабовського, яка прилетіла з Ізраїлю на упізнання, не може повірити в усе, що сталося. Тим більш, що менше ніж півроку том, Грабовські втратили маму.

"Юра ніколи не розказував про свої справи вдома, завжди говорили лише про сімейні події, просто про приватне життя. Тому я не маю уяви, для мене це було повним шоком - близьких родичів тільки я одна. 5 місяців тому ми поховали маму, і я сказала Юрі, що ми тепер залишились одні, у нас тепер нема нікого", - розповіла Ольга.

У кого могли бути мотиви так вчинити із братом, Ольга не знає.

"Юра був дуже закритою людиною, і про свою роботу ні з ким не розмовляв", - каже Грабовська.

Похорон адвоката відбудеться 2 квітня, організацію взяла на себе Національна асоціація адвокатів. Прощання із Грабовським влаштують на території Києво-Печерської лаври о першій годині дня, а поховають на Лісовому кладовищі, де могили батьків Юрія та Ольги.

Нагадаємо, 10 березня Національна поліція України почала розшукувати зниклого адвоката ГРУвця Олександра Александрова Юрія Грабовського. 9 березня Грабовський повинен був з'явитися на засідання суду по справі Александрова і Єрофєєва, однак через його відсутність засідання було перенесено.

Тіло зниклого захисника російського ГРУвця Олександра Александрова знайшли в Черкаській області. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що вбивство було добре профінансовано та ретельно сплановано.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: