Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сестра Олега Сенцова відмовилась від російського громадянства і переїхала жити до України

Тимчасово і безкоштовно жінка оселилася в Межигір'ї.

Росіянка Наталя Кончева, сестра Олега Сенцова, втомилася від постійного стеження спецслужб і вирішила розпочати нове життя в Києві. Тож відмовилась від російського громадянства і тимчасово і безкоштовно оселилася в Межигір'ї, йдеться в ТСН.16.45.

Десятирічний лабрадор Гурд - найцінніший скарб, який двоюрідна сестра Олега Сенцова взяла із собою до України з Росії, де народилась і прожила 36 років. В українську столицю жінка переїхала два дні тому, і лише почала адаптовуватися.

"Вчора зловила себе на думці, що я вже розбираюся в грошах. Тобто, я вже за кольором визначаю скільки це", - розповідає жінка.

Вона ще не встигла розкласти свої речі по полицях нової домівки. Прихисток Наталці дали в Межигір"ї - однокімнатну квартиру в будинку, який колись слугував житлом для прислуги Януковича.

"Звернулися активісти Автомайдану і сказали, що Наташа Сєнцова їде з Росії, і не знає, куди їде. Ми брату не сильно можемо допомогти, то хоча б допоможемо їй, шоб у неї були сили боротися за то, шоб його визволити з полону", - кажуть комендант Межигір'я.

Боротьби вона не припиняє вже два роки - відтоді як брата, українського режисера та громадського активіста, захопили в Криму російські спецслужби. Навесні цього року його засудили на 20 років, але Наталя певна, що вже скоро Олег буде на волі.

"Олегу дозволяють три дзвінки на місяць. Ось, телефонуємо. Плюс там листи, звичайно ж. Він нормально почувається. Чекає, практично, сидить вже на виході з речами. Сподівається, що дуже скоро все закінчиться і він теж опиниться в Києві", - розповідає жінка.

Наталя каже, план поїхати з Москви виник у неї одразу після арешту брата. Але зважилася лише тепер, коли їй остаточно набридла надмірна увага російських спецслужб.

"Останнім часом в Росії я ходила тільки із закордонним паспортом. Закордонний паспорт, і кілька євро. Щоб мати можливість швиденько "звалити". Навіть у магазин з закордонним паспортом", - розповідає Наталя.

Наразі вона пристосовується до нового життя, у найближчих планах - вивчити українську мову.

"Зараз головне-легалізуватися, зайнятися українською мовою, вивчити якісь закони", - додає жінка.

Відео Сестра Олега Сенцова відмовилась від російського громадянства і переїхала жити в Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції