Сестра Сенцова розповіла про деталі його заповіту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Роботу над незакінченими фільмами та сценаріями режисера буде передано його соратниці з Криму.

Ув’язнений у російській колонії український режисер Олег Сенцов передав своїй соратниці з Криму роботу над своїми незакінченими фільмами і сценаріями. Про це у вівторок, 11 вересня, пише "Крим.Реалії" з посиланням на сестру режисера Наталку Каплан.

"Він склав заповіт на ім’я своєї подруги, соратниці. Вона з Криму. Ім’я я називати не буду. Просить, щоб у разі його смерті їй передали роботу над його фільмами незакінченими, сценаріями. Щоб вона розпоряджалася ними, як вважає за потрібне сама або, якщо вона відмовиться, щоб передала це тому, хто зможе з цим впоратися. Фінансова сторона питання – гонорари і так далі – дітям звісно", - розповіла Каплан.

Нагадаємо, напередодні сестра Сенцова розповіла, що її брат написав заповіт на свою творчість. Крім того, Сенцов розповів про свій стан та повідомив, що у нього почалась гіпоксія.

Фотогалерея У Києві під російським посольством відбулась акція на підтримку Сенцова (8 фото)

5 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою її припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна про помилування. За даними адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія і проблеми з серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається.

ВідеоГлава американської делегації закликав звільнити Сенцова та інших українських політв’язнів

Із закликом на конференції ОБСЄ у Варшаві виступив голова американської делегації Майкл Козак. Присутнім він нагадав, що стан здоров'я Сенцова – небезпечний, і Росія має негайно його відпустити. Окрім того, під час засідання зо два десятки правозахисників влаштували мовчазний протест. 

Глава американської делегації закликав звільнити Сенцова та інших українських політв’язнів

Залиште свій коментар

Вибір редакції