Сестра Ющенка не буде йти на вибори від Партії регіонів

Троюрідна сестра Віктора Ющенка спростувала інформацію про те, що вона нібито висувається на посаду голови сільради Хоружівки від Партії регіонів.

Троюрідна сестра екс-президента Віктора Ющенка, голова сільради його рідного села Хоружівки Ніна Левченко не йтиме на вибори від Партії регіонів.

"Це неправда! Звідки ви взяли, що мене висуватимуть "регіонали"? Я йду на голову сільради від "Нашої України". Мене висунула наша партія - у селі є осередок. Була конференція 29 вересня. Є подання, усі документи в територіальній комісії. Усе зареєстровано, усе законно, усе нормально", - сказала Левченко.

Вона також повідомила, що не планує позиватися до видання, яке оприлюднило інформацію про те, що стестра Ющенка балотується до сільради від Партії регіонів.

"Це мене дуже ображає. Але судитися з ними я не буду. Бог їм суддя. До мене слухи доходили, що пишуть про мене. Але я не придала тому значення. А сьогодні кажуть, уже весь Інтернет забитий цією новиною", - розповіла Левченко.

Вона також наголошує, що жоден місцевий "нашоукраїнець" не перейшов до Партії регіонів.

Нагадаємо, начальник штабу БЮТ з Хоружівки Віктор Мірошниченко розповів газеті "Сегодня", що кандидатів у голови сільради троє: від БЮТ, "Партії регіонів" та "Нашої України". Саме Ніна Левченко нібито висувається не від ПР.

"Вона каже: "Я хоч і йду від "Регіонів", але ідей своїх не змінила", - процитував Мірошниченко сестру Ющенка.

Читайте також:

"Наша Україна" знайшла спосіб, як проконтролювати чесність виборів

Ющенко працевлаштовував людей Азарова

Сестра Ющенка пішла на вибори від Партії регіонів

Речниця Ющенка потрапила в ДТП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: