Сестри змушували пити, курити і жебракувати: на Прикарпатті двох малолітніх дітей забрали з сім'ї

Сестри змушували пити, курити і жебракувати: на Прикарпатті двох малолітніх дітей забрали з сім'ї

pixabay.com

Двоє старших сестер вели розгульний спосіб життя і втягували до нього молодших брата та сестру.

В Івано-Франківській області з неблагонадійної сім'ї вилучили двох малолітніх дітей. Їхня мати померла два роки тому, а батько, який вів не найкращий спосіб життя, залишився сам виховувати чотирьох дітей.

Про це повідомила Рожнятівська селищна рада. Вже через місяць після смерті матері соціальні служби вирішили тимчасово влаштувати дітей в центр соціально-психологічної реабілітації в Медині (Галицького району).

Діти, за період перебування в центрі відпочили, адаптувалися, а батько привів житло в належний стан, влаштувався на роботу та дещо переглянув власний спосіб життя. Тож дітей повернули додому.

Однак, така ситуація в домі тривала недовго. Досягали повноліття дві старші доньки і цигарки, алкоголь та сумнівної репутації чоловіки стали постійними гостями в будинку родини.

Від цього найбільше страждали молодші діти - семикласник та четвертокласниця. Тривогу забили вчителі місцевої школи, адже були сигнали про втягнення дітей до вживання алкоголю, тютюнокуріння та жебракування. Батько з цим впоратися не зміг, тому звернувся за допомогою до старости села.

Своєю чергою соцслужби підтвердили факти загрози здоров’ю та безпеки дітей і вирішили тимчасово вилучити неповнолітніх із загрозливого середовища.

"Так, 9 квітня дітей влаштовано в Івано-Франківський обласний центр підтримки дітей та сімей в місті Тлумачі. З сім’єю буде проводитись відповідна робота щодо створення безпечного середовища для неповнолітніх", - повідомили у селищній раді.

Нагадаємо, під Харковом матір залишила маленьких дітей самих вдома і поїхала на заробітки до Києва.

Новини України: у Харківській області мати залишила малолітніх синів в квартирі і поїхала до Києва

Новини України: у Харківській області мати залишила малолітніх синів в квартирі і поїхала до Києва