Севастополь хоче отримати від ЧФ РФ секретні дані

Адміністрація Севастополя хоче отримати від командування військових частин Чорноморського флоту РФ дані про безробітних.

Адміністрація Севастополя хоче отримати  від командування військових частин Чорноморського флоту Росії секретні дані, повідомляє один з офіцерів флоту.

За його словами, запити надходять від севастопольської біржі праці і фонду безробітних, які вимагають надати їм списки людей, що потрапляють під скорочення. В той же час за розголошування цих даних в Росії передбачено кримінальне покарання.

Як заявив  один з депутатів міськради Андрій Меркулов, керівники адміністрації Севастополя ведуть проти Чорноморського флоту інформаційну війну.

"Вони загрожують місту скороченнями на Чорноморському флоті і величезною кількістю безробітних, "навчених вбивати", називають цифри в 3 тисячі офіцерів і 6 тисяч цивільних осіб, хоча міністр оборони РФ Анатолій Сердюков, знаходячись в Севастополі, озвучив цифру в 1,5 тисяч офіцерів, що вирушають цього року на пенсію", - сказав він.

За його словами, це робиться для того, щоб залякати чорноморців і змусити їх "перекинутися дослужувати у військово-морських силах України, як це було на початку 1990-х".

Читайте також:

У Севастополі вирішили, що "так далі жити не можна!"

У Сімферополі проводять "жалобний марш" з нагоди входження Криму до України

Глава Міноборони Росії побував у Севастополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: